Терморегулятор DEVIreg Smart Black

  • Модель: 001456
  • В наявності

Терморегулятор DEVIreg Smart Pure White Wi-Fi. Багатофункціональний програмований електронний терморегулятор з інтелектуальним таймером, сенсорним дисплеєм, Wi-Fi модулем. Оснащений вбудованим датчиком температури повітря, в комплекті з датчиком температури підлоги на проводі. DEVIreg Smart White застосовується для систем «тепла підлога» - з датчиком температури підлоги на проводі.

Кількість
Ціна 6 088 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Терморегулятор DEVIreg Smart Pure White Wi-Fi.

Багатофункціональний програмований електронний терморегулятор з інтелектуальним таймером, сенсорним дисплеєм, Wi-Fi модулем.

Оснащений вбудованим датчиком температури повітря, в комплекті з датчиком температури підлоги на проводі. DEVIreg Smart White застосовується для систем «тепла підлога» - з датчиком температури підлоги на проводі.

Повний опалення з датчиками температури повітря + статі, що дозволяє, крім управління температурою повітря, обмежувати максимальну і / або підтримувати мінімальну температуру підлоги. Повний опалення тільки з одним вбудованим датчиком повітря.

DEVIregTM Smart White має сенсорний дисплей, який може відображати поточну і встановлену температури, а також режим, в якому знаходиться регулятор. Сенсорний дисплей дозволяє змінити поточну температуру, включити / виключити терморегулятор, а також виконати скидання до заводських налаштувань. Управління іншими функціями регулятора - віддалено, зі смартфона або планшета через додаток DEVIsmart App.

Терморегулятори серії Smart мають певні особливості:

  • активний екран, який служить для настройки і відображення температури за допомогою інтерактивних кнопок / іконок;
  • просте меню для управління програмуванням і можливість управління через програмне забезпечення за допомогою смартфонів і планшетів;
  • майстер установки враховує особливості кімнати та статі;
  • можливість установки в рамки різних стандартів;
  • сумісність з декількома датчиками інших виробників;
  • основні параметри пристрою можуть бути задані до установки і імпортовані в нього з використанням коду, згенерованого в Інтернеті, або скопійовані з пристрою аналогічної установки;
  • інтелектуальний доступ до налаштувань термостата після установки за допомогою коду веб-інтерфейсу для зручного налаштування і віддаленого управління.

Технічні характеристики


Діапазон регулювання температури пол: 5 ... 45 ° C, повітря: 5 ... 35 ° С
Потужність навантаження 3600 Вт
Тип терморегулятора Програмований, електронний, сенсорний
Габаритные размеры 85x85x44 мм
Клас захисту IP 21
Напруга живлення 230 В ± 10%, 50 Гц
Производитель Devi
Тип інтерфейса Wi-Fi
Країна виробник Данія
Спосіб встановлення монтаж в підрозетник