Відеоспостереження

IP Камера EZVIZ C1C White 1Mp
Арт. 005201
977 грн
IP Камера EZVIZ C1C White 2Mp
Арт. 005220
1 140 грн
IP-камера EZVIZ EZ360 1МП поворотна камера
Відеокамера цифрова CS-CV240-ВО21WFR EZVIZ C6B
IP-камера Hikvision EZVIZ CS-CV316
Арт. 005205
3 390 грн
Камера EZVIZ CS-C3A (B0-1C2WPMFBR) 2МП Wi-Fi
Комплект відеоспостереження Dahua EZIP-KIT
Комплект відеоспостереження Hikvision NK4E0-1T
Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)

Відеоспостереження Ajax пропонує автономні системи DVR і NVR, які дозволяють записувати дані з декількох камер на жорсткий диск. Вони дозволяють записувати зображення з декількох відеокамер і при необхідності отримувати доступ до зображень.


Ми постійно розширюємо асортимент новітніми системами безпеки, щоб задовольнити постійно зростаючі вимоги в області безпеки, а також пов'язані з ними загрози. Ми регулярно вивчаємо динамічний розвиток ринку, тому серед наших систем безпеки ви можете знайти продукти вищого класу, в т.ч. відеоспостереження з розпізнаванням осіб, бездротові системи сигналізації і т.д.


Детальна технічна підтримка

Наші досвідчені співробітники служби технічної підтримки не тільки дадуть відповідь на всі ваші запитання про системи безпеки, але і допоможуть з їх установкою в будь-якому вибраному вами місці. Ми - команда професіоналів, у яких крім великого досвіду є пристрасть до роботи. Якщо у вас є питання, зв'яжіться з нашим відділом обслуговування клієнтів або скористайтеся активним чатом, де наші консультанти допоможуть вам налаштувати обладнання відповідно до ваших потреб.


Будь-яка професійна система відеоспостереження, від якої потрібна висока ефективність при виявленні загроз, повинна забезпечувати чіткий і чіткий відеоматеріал незалежно від умов освітлення, при яких ведеться спостереження. IP-камери відеоспостереження для цілодобового спостереження повинні генерувати зображення в умовах низької освітленості, досить деталізоване, щоб забезпечити точне відеоспостереження за людьми і подіями тривоги. Беручи до уваги ці рекомендації, компанія створила нову серію економічних IP-камер для внутрішньої установки і цілодобового спостереження.


Своєчасна доставка

Логістика є для нас дуже важливим елементом, що впливає на терміни доставки нашої продукції. Ми усвідомлюємо складність обробки замовлень, тому завжди намагаємося зробити так, щоб набуті вами товари доставлялися до вас в найкоротші терміни. Ми працюємо з найбільшими кур'єрськими компаніями в Польщі, тому ви можете бути на 100% впевнені, що замовлений вами товар буде доставлений вам швидко, якісно і без пошкоджень.


Сервісний центр

Маючи власний сервісний центр і повну команду техніків, оснащених новітніми технічними рішеннями, ми координуємо і виконуємо весь гарантійний та післягарантійний ремонт. Процес надзвичайно складний через заплутану і складну конструкцію всіх пристроїв. Саме тому ми використовуємо власний склад, де у нас є прямий доступ до всіх необхідних деталей, що вкрай важливо, тому що нам не потрібно чекати доставки запчастин безпосередньо від дистриб'ютора, що значно скорочує час очікування ремонту.Виберіть купити комплект бездротової gsm сигналізації Аякс за найдоступнішою вартості в Україні. Офіційний партнер допоможе вам це зробити.