Терморегулятори

Терморегулятор DEVIreg Touch Black
Терморегулятор DEVIreg Touch Ivory
Терморегулятор DEVIreg Touch White
Терморегулятор DEVIreg Opti
Арт. 001455
3 781 грн
Терморегулятор DEVIreg 530
Арт. 001453
2 599 грн
Терморегулятор DEVIreg Smart Black
Терморегулятор DEVIreg Smart Ivory
Терморегулятор DEVIreg Smart Pure White
Терморегулятор DEVIreg 130
Арт. 001450
2 073 грн
Терморегулятор електронний Veria Control T45
Терморегулятор електронний Veria Control В45
Центральна панель Danfoss Link Wi-Fi CC + PSU
Терморегулятор DEVIreg 330 (-10...+10 °С )
Терморегулятор DEVIreg 330 (5...45 °С )
Терморегулятор DEVIreg 850 III
Арт. 001454
15 141 грн
Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)

Сучасні нагрівальні системи являють собою складний і багатоступінчастий механізм, що складається з великої кількості складових. Для збереження заданого температурного режиму на них використовуються спеціальні електричні установки. Як називаються такі пристрої? Це терморегулятори, які випускають різні виробники.

призначення обладнання

Без термостатів складно уявити безперебійне і комфортне функціонування опалювального або охолоджуючого устаткування. Такі електронні пристрої призначаються для автоматичного регулювання температури в подібному обладнанні. Їх прийнято монтувати в:

  • комплексах штучного клімату;
  • морозильних камерах;
  • охолоджуючих установках;
  • системах обігріву.

Вони зручні для облаштування теплиць і домашнього господарства.

Найпопулярніші виробники терморегуляторів

Які бренди виробляють термостати? Широке поширення отримали моделі, які випускаються під торговою маркою Terneo. У лінійці цього бренду представлені найрізноманітніші рішення, які відрізняються високою функціональністю, надійністю, зручністю у використанні. Компанія виробляє сенсорні версії, програмовані пристрої, Wi-Fi моделі.

Не менш популярна продукція компанії Warmstad. Бренд випускає кімнатний регулятор для установки і підтримки безперебійної роботи теплої підлоги. Такі пристрої відрізняються універсальністю і практичністю. Завдяки їм можна істотно скоротити тепловтрати в приміщенні. Ще подібні пристосування відрізняються високою якістю, довговічністю, міцністю.

Серед інших виробників такого сучасного обладнання складно обійти увагою компанію «Теплолюкс», продукція якої відрізняється приємною демократичною вартістю. Моделі, що випускаються виробником, відмінно підходять для роботи з радіаторами опалення, котлами, електричними і водяними теплими підлогами. Завдяки їм можна до 70% оптимізувати витрати на електроенергію.

Основні особливості термостатів

У чому полягають ключові особливості такого обладнання? Сучасні термостати можуть підтримувати стабільне функціонування приладів і задану температуру:

  • поверхні обладнання;
  • повітря в приміщенні;
  • води і т. д.

Такі пристрої оснащуються термодатчиком. Він подає необхідну інформацію основному приладу. Спираючись на ці дані, терморегулятор визначає, коли потрібно працювати, а коли - потрібно відключитися.

Де придбати обладнання

Але де можна вигідно купити такі електричні системи в Україні? Зробити вдалу покупку в Києві або іншому українському місті не складе труднощів. Для цього достатньо перейти в інтернет-магазин «Smart-Systems», де представлені терморегулятори найвідоміших і перевірених виробників. Компанія пропонує не тільки доступні ціни на обладнання, але ще надає гарантію від виробника і професійну технічну підтримку своїм клієнтам.