Сигналізація AJAX

Монтаж в подарок!
Ajax StarterKit - комплект бездротової GSM-сигналізації - білий
Монтаж в подарок!
Ajax StarterKit - комплект бездротової GSM-сигналізації - чорний
Монтаж в подарок!
Ajax StarterKit Cam - комплект бездротової GSM-сигналізації - білий
Монтаж в подарок!
Ajax StarterKit Cam - комплект бездротової GSM-сигналізації - чорний
Монтаж в подарок!
Ajax StarterKit Cam Plus - Комплект бездротової GSM-сигналізації - білий
Монтаж в подарок!
Ajax StarterKit Cam Plus - Комплект бездротової GSM-сигналізації - чорний
Монтаж в подарок!
Ajax StarterKit 2 – Стартовий комплект системи безпеки – білий
Монтаж в подарок!
Ajax StarterKit 2 – Стартовий комплект системи безпеки – чорний
Показано з 1 по 100 із 205 (всього 3 сторінок)

Питання забезпечення безпеки майна залишається відкритим для власників будинків і квартир, офісів та клінік, салонів краси і безлічі інших об'єктів. Його можна закрити, використовуючи різні сучасні засоби і інструменти - фізичну охорону, відеоспостереження, сигналізацію. Одним з кращих і найбільш ефективних методів захисту можна назвати установку системи Аякс комплексного типу.

Призначення бездротової системи Аякс

Сигналізація виконує цілий ряд важливих функцій, включаючи:

  • відлякування зловмисників, які на меті проникнути в житло для розкрадання майна або нанесення фізичної шкоди власності або людям;
  • зниження ризику пожеж;
  • миттєве оповіщення про факти затоплень.

Повний набір опцій системи захищає об'єкт практично від усіх ризиків. Сигналізацію можна підключити до «розумному будинку», смартфону, відеоспостереження, деяким виконавчим механізмам для управління на відстані. Функції цього рішення можна звести до трьох завдань контролю, відлякування, оповіщення.

Основні галузі використання

З сигналізацією Ajax можна організувати охорону стандартної квартири, великого заміського будинку, готелю, ресторану, офісу, інших досить великих об'єктів. Це обумовлено опциональнимі можливостями системи. Її головний елемент - Хаб, що оснащується резервним акумулятором. При відключенні електроенергії останній підтримує роботу сигналізації протягом 15 годин. До «мозкового центру» можна підключати:

  • близько 150 компонентів (різноманітних датчиків, сирен, клавіатур, брелоків, керуючих елементів);
  • до 50 камер відеоспостереження та / або реєстраторів;
  • хмарні сервіси для зберігання великих обсягів інформації.

Бездротова сигналізація має істотну дальність дії. Її компоненти здатні підтримувати зв'язок, перебуваючи на відстані до двох кілометрів один від одного. Передбачена можливість передачі інформації по кільком різним каналам. Сюди відносяться Wi-Fi, GSM / 3G / 4G. Завдяки цьому система стає універсальною в застосуванні. При необхідності базову комплектацію можна завжди доповнити допоміжними датчиками, оповещателями та іншими компонентами.

Якщо не перестають турбувати думки про безпеку будинку або квартири, в власності є нерухомість, що знаходиться поза зоною постійного доступу, хочеться вберегти майно від ймовірного пожежі або затоплення, не потрібно чекати кращих часів або відповідного приводу. Замовити в Києві систему Аякс з датчиками руху, температури, вологості можна прямо зараз. Кваліфіковані менеджери інтернет-магазину познайомлять з продукцією, допоможуть підібрати найбільш підходящий по бюджету і вимогам комплект. Можна самостійно оцінити характеристики різних рішень.

У цьому допоможе каталог з повним описом, технічними параметрами і фотографіями. Тут же зазначені ціни, що дозволяють легко зорієнтуватися в майбутні витрати.