Сирени

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Сирени

Бездротова сигналізація АЯКС призначена для установки в будинку, квартири. Її основна функція полягає в оповіщенні власника об'єкта про виникнення аварійних ситуацій, проникненні в приміщення зловмисників. Сигналізація призначена для інтеграції в комплексну систему Ajax.

Особливості сирен

Кімнатна сирена активується при спрацьовуванні встановлених в приміщенні датчиків. Звуковий сигнал попереджає про небезпеку, відлякує зловмисників. Пристрій працює при температурі до - 20 градусів. Вологозахисний корпус дозволяє розміщувати пристрій на відкритих майданчиках, фасадах. Пристрій відрізняється підвищеною стійкістю до впливу атмосферних явищ.

Сирена надійно захищена від розтину, демонтажу. При виявленні спроб злому або відриву пристрою відповідний сигнал відправляється на контрольну панель і користувачам. Сигнал передається на відстань 2 км за умови відсутності перешкод. Сирена працює на 4 батарейках CR123, існує можливість підключення до зовнішнього джерела живлення 12В. При харчуванні від батарейок термін служби комплекту складає 5 років. Тривалість звукового сигналу при спрацьовуванні сирени досягає 3 -180 сек. Музична потужність становить 113 дБ. Система легко налаштовується через додаток. Сирена оснащена роз'ємом для під'єднання світлодіода, який може бути встановлений над вхідними дверима. Її підключення дозволяє створювати візуальне сповіщення. При спрацьовування датчика сигналізація видає звук, включаються світлодіоди. Монтаж сирени здійснюється за допомогою кріплень SmartBracket. ajax homesiren white.

Про компанію AJAX

Українська компанія Аякс займається розробкою бездротових охоронних систем протягом 10 років. У каталозі представлений великий вибір пристроїв для об'єктів різного призначення. Продукція компанія регулярно отримує нагороди на міжнародних виставках.

Переваги покупки в інтернет-магазині Smart-Systems.

В інтернет-магазині Smart-Systems продаються сигналізації для дому та офісу. Вони легко інтегруються з іншими елементами системи безпеки. До всіх товарів додаються документи, інструкції.

Переваги покупки в інтернет-магазині Smart-Systems:

  • доставка в будь-яке місто, експрес-доставка по Києву;
  • доступна вартість;
  • консультації;
  • гарантія від виробника.

Замовте сигналізацію в інтернет-магазині і отримаєте безкоштовну консультацію по монтажу та експлуатації. Сирена працює в складі охоронної системи Ajax.