Нагрівальний мат

Нагрівальний мат Veria Quickmat 150 0,5х2м / 1 м2
Нагрівальний мат Veria Quickmat 150 0,5 x 3м / 1.5 м2
Нагрівальний мат Veria Quickmat 150 0,5х4м / 2 м2
Нагрівальний мат Veria Quickmat 150 0,5х5м / 2,5 м2
Нагрівальний мат Veria Quickmat 150 0,5х6м / 3 м2
Нагрівальний мат Veria Quickmat 150 0,5х7м / 3,5 м2
Нагрівальний мат Veria Quickmat 150 0,5х8м / 4 м2
Нагрівальний мат Veria Quickmat 150 0,5х10м / 5 м2
Нагрівальний мат Veria Quickmat 150 0,5х12м / 6 м2
Нагрівальний мат Veria Quickmat 150 0,5х14м / 7 м2
Нагрівальний мат Veria Quickmat 150 0,5х16м / 8 м2
Нагрівальний мат Veria Quickmat 150 0,5х18м / 9 м2
Нагрівальний мат Veria Quickmat 150 0,5х20м / 10 м2
Нагрівальний мат Veria Quickmat 150 0,5х24м / 12 м2
Показано з 1 по 29 із 29 (всього 1 сторінок)

Системи теплої підлоги, що базуються на підставі нагрівальних матів, набувають все більшої популярності. Вони приваблюють споживачів простотою монтажу, ергономічністю, високою ефективністю. Їх застосування передбачає підняття підлог не більше, ніж на 5 мм. Зверху можна монтувати різні підлогові покриття, включаючи кахельну плитку. Встановлювати теплоотражающие матеріали не потрібно, що в значній мірі економить час і гроші.

Призначення нагрівальних матів

Гріють мати призначені для організації системи опалення всередині приміщень різного призначення. Вони можуть використовуватися спільно з радіаторами або самостійно (в невеликих кімнатах). Популярність даного рішення обумовлена цілим спектром переваг, включаючи:

  • повну готовність до монтажних робіт;
  • можливість укладання фрагментів в різних напрямках;
  • установка на будь-якому етапі ремонту;
  • сумісність з великою кількістю підлогових покриттів;
  • рівномірний розподіл тепла;
  • високий рівень надійності, здатність витримувати нагрівання до 180 градусів;
  • пожежна безпека;
  • відсутність ризику пересушування повітря.

Купити нагрівальний мат можна з одножильним і двожильним проводом. У виробництві даних виробів використовуються матеріали високої якості, що мають тривалий термін служби.

Основні сфери та особливості застосування нагрівальних матів

Гріють мати можна встановлюватися як на нову стяжку, на і на наявне жорстке покриття. Для підключення датчика монтується гофрована труба. Він забезпечить відстеження температури нагрівання. Секції найкраще заливати невеликим шаром плиткового клею або бетонної суміші. Це дозволить виключити утворення навколо гріють елементів повітряних пір і раковин. Тепловіддача буде максимальною. Зверху укладаються підлогові покриття - керамічна плитка, натуральний або штучний камінь.

Якщо в якості фінішного шару планується застосування ламінату, ковроліну або лінолеуму, знадобиться додаткова підкладка. В інтернет-магазині можна легко підібрати всі комплектуючі.

Найкраще нагрівальні мати укладати в санвузлах, ванних кімнатах, на кухнях, в лоджіях і на балконах. У кімнатах їх потрібно розміщувати таким способом, щоб зверху не перебувала меблі.

Доповнити систему теплої підлоги можна електромеханічними або програмованими терморегуляторами. Перший варіант рекомендується для невеликих приміщень, площа яких становить не більше 5 м2. Другі підійдуть для просторих кімнат.

Щоб купити якісні нагрівальні мати з доставкою по Києву та по всій Україні, необхідно залишити заявку в інтернет-магазині. Для правильного вибору і розрахунку потужності варто звернутися до менеджера. У каталозі представлені матеріали тільки перевірених брендів, надійність яких підтверджена сертифікатами. Ціни на всі товари демократичні, значно нижче ніж в звичайних магазинах.