Датчики контролю протікання води AJAX

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Датчики затоплення води - це прилади, що запобігають різні непередбачені ситуації, пов'язані з протіканням води. Розміщення даного пристрою може заощадити значну кількість грошей на лагодження прорвалися труб і ремонті в приміщенні. Прилад виявлення розпізнає аварійну ситуацію, передає дані на спеціальний пристрій, який блокує надходження води.

Принцип роботи пристрою

Основний принцип полягає у взаємодії води з електрикою. Як тільки в прилад потрапляє рідина, створюється невелике замикання, яке передається на блокуючий пристрій. Клапани моментально закриваються і запобігають аварію. Коли причина витоку була виявлена і ліквідована, пристрій перезавантажується і знову ставиться в робоче положення.

Датчики бувають двох видів:

  • Провідні.
  • Бездротові.

Під час роботи пристрій може передавати такі сигнали:

  • оповіщення на екрані смартфона, за допомогою якого ведеться управління системою;
  • світловий і шумовий сигнали;
  • повноцінна звукова сигналізація з відправкою повідомлення і вібрацією.

Такий широкий функціонал дозволить вам напевно дізнатися про аварійною ситуацією і завжди бути на сторожі свого будинку.

Сфера застосування

Подібні пристрої необхідні в декількох випадках:

  • при довгостроковому від'їзді з дому;
  • при нестабільній системі водопостачання, яка дає збої;
  • на великих підприємствах з великою кількістю водонапірних труб.

Во всех этих случаях датчики утечки воды идеально защитят помещение при аварийной ситуации. Устанавливая данное устройство, вы можете защитить квартиру или предприятие от серьёзной аварии, из-за которой помещению потребуется капитальный дорогостоящий ремонт.

В кожному окремому випадку потрібен певний датчик. Перед покупкою краще проконсультуватися з фахівцем в цій галузі. Майстер огляне ваше приміщення, вислухає ваші побажання і допоможе купити ідеальний пристрій.

Датчики затоплення Ajax

Одними з кращих пристроїв, представлених на сучасному ринку, є датчики затоплення Ajax Leaksprotect. Це інноваційні моделі, які мають величезний функціонал і ідеально справляються зі своїми завданнями. Придбати пристрої можна у офіційного партнера Аякс на території України.

Ціна у даних моделей відповідає їх високій якості. Сенсори вологи максимально достовірно розпізнають витік і не дають розвинутися аварії. Час доставки сигналу тривоги займає менше однієї секунди. Терміну служби однієї батареї - не менше 5 років.

Перед запуском датчик проходит полноценное тестирование, и только после этого устанавливается на постоянную основу. Сотрудник компании поможет вам выбрать нужную модель в зависимости от ваших конкретных требований. Все устройства имеют несколько комплектаций.

У дилера є повний асортимент продукції Ajax з усіх складів компанії на території Азії і Європи. Ви зможете отримати будь-який пристрій, яке вас зацікавить.