Про компанію


  Ajax systems:

Ajax systems - технологічна компанія, яка завдяки власним інноваційним розробкам змогла стати лідером в області охоронних систем навіть на консервативному Європейському ринку.

Рік заснування 2011 рік, понад 400 співробітників, продається в більш ніж 70-ти країнах світу і вже понад 100 тисяч об'єктів під охороною.

Система Аякс це найкраще рішення для квартири, будинку, офісу і комерційного об'єкта. Немає слабких місць, всі пристрої були розроблені з нуля в одній компанії, компоненти, архітектура, програмне забезпечення та дизайн. Висока відмовостійкість завдяки хмарної інфраструктурі Amazon Web Services, висока оцінка і сертифікація європейських незалежних лабораторій.

Можливість управління через додаток на смартфоні електроприладами, різними системами та відеоспостереженням.

Надійно. Зручно. Ajax


Офіційний партнер Ajax, Smart Systems - це команда фахівців з інженерних систем.

Ми є офіційним партнером торгової марки Ajax systems в Україні. Ми орієнтовані на потреби клієнта і технічно грамотно можемо підібрати обладнання. Націлені на продажі і зробимо все можливе, щоб Ви залишилися задоволені.

Працюючи з нами, Ви отримуєте професійний підбір, безкоштовну експрес доставку або відправку в день замовлення, найкращу цінову пропозицію і гарантійне обслуговування.

Ми гарантуємо, що все буде підібрано правильно, буде працювати, зможе бути налаштоване і в разі виникнення гарантійних зобов'язань, буде вирішено на Вашу користь. Ми цінуємо нашу репутацію, відгуками наших клієнтів і розраховуємо на довгострокове співробітництво.

Не економте на безпеці, обирайте професіоналів!