Редуктори тиску води

Магістральний фільтр Honeywell FF06-1 / 2AA
Магістральний фільтр Honeywell FF06-1 / 2AAМ
Магістральний фільтр Honeywell FF06-1 AA
Магістральний фільтр Honeywell FF06-1AAМ
Магістральний фільтр Honeywell FF06-3 / 4AAМ
Магістральний фільтр Honeywell FF06-3/4AA
Манометр Honeywell M07M-A10
Арт. 009224
559 грн
Манометр радіальний Honeywell M38К-А10
Редуктор зниження тиску HONEYWELL D05FS-1/2A
Редуктор зниження тиску HONEYWELL D05FS-3/4a
Редуктор тиску HONEYWELL D04FM-3/4A
Редуктор тиску Honeywell D06F-1/2A
Редуктор тиску Honeywell D06F-1/2B
Редуктор тиску Honeywell D06F-1A
Арт. 006409
4 159 грн
Редуктор тиску Honeywell D06F-3/4A
Показано з 1 по 30 із 30 (всього 1 сторінок)

Редуктори тиску води

Регулятори тиску води знижують вихідний тиск до заданого значення. Важливо знизити високий тиск води до безпечного значення 3 бар. Дана сантехніка використовується як в побутових, так і в промислових установках.

Особливості редукторів тиску води

Стандартний редуктор тиску води має штуцери для вгвинчування манометра на обох кінцях корпусу, так що пристрій може бути встановлено в системі в різних положеннях. Регулювальний гвинт використовується для регулювання вихідного тиску. При повороті за годинниковою стрілкою тиск за редуктором підвищується. У свою чергу, при повороті проти годинникової стрілки значення тиску за редуктором буде зменшуватися. Заводські настройки регулятора забезпечують тиск на виході 3 бари. Латунне стопорне кільце обмежує настройку. Напрямок потоку середовища вказано стрілкою на корпусі. Для забезпечення правильного налаштування вихідного тиску рекомендується встановити манометр, що дозволяє зчитувати встановлене тиск на виході клапана.

По суті редуктор тиску у водних системах виконує кілька функцій, найважливіша з яких - безпека. Як відомо, правильне значення тиску у водних системах - основа безпеки. Отже, тиск не може бути занадто низьким або занадто високим.

Призначення регуляторів тиску - підтримувати тиск на виході на постійному заданому рівні. Таким чином, можна захистити установку від пошкоджень, які можуть виникнути при занадто високому тиску. Важливо регулювати тиск таким чином, щоб забезпечити оптимальні умови для роботи як установки, так і підключених до неї пристроїв. Крім того, усунутий гідравлічний удар і знижений рівень шуму водяної системи. Крім того, оптимальний тиск допомагає знизити витрату середовища, в той же час знижуючи експлуатаційні витрати установки.

Тому регулятори використовуються в установках, де значення тиску спокою перевищує допустиме значення і, якщо необхідно обмежити робочий надлишковий тиск трубопроводів.

На практиці використовуються регулятори тиску з налаштуванням, де на заводі встановлено одне значення, і регулятори з можливістю регулювання.

Переваги покупки в інтернет-магазині Smart-Systems

Виберете купити оригінальний редуктор в інтернет-магазині Smart-Systems - замовити його можна за мінімальною ціною в Києві (Україна). При виборі слід перш за все звернути увагу на відповідний матеріал корпусу. Важливо відзначити, що редуктори з нержавіючої сталі менш стійкі до корозії, ніж редуктори з латуні, причому останні дорожчі.

Необхідно перевірити, яке з'єднання потрібно для редуктора - ½, ¾ або 1 дюйм. Йдеться про діаметр труби, що подає. Термін служби редукторів меншого розміру, як правило, такий же, як і у редукторів більшого розміру. Пристрої хорошої якості повинні прослужити не менше десятка років.

Варто подбати про редукторі тиску з фільтром, який вбереже пристрій від пошкоджень, викликаних забрудненням. З іншого боку, в разі пошкодження або засмічення фільтра редуктор фільтра можна легко замінити, що все одно дешевше і швидше, ніж шукати і потім усувати несправності в усій установці.

Вимірювання тиску дозволить швидко виявити неправильну роботу установки.

Залежно від потреб вибирається спосіб настройки - фіксований або змінний. У простіших версіях редукторів використовується заводська настройка, яка вводиться постійно. Крім того, пропонуються пристрої із змінними параметрами роботи.