Пожарные датчики AJAX

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Датчик - частина протипожежної системи в офісах або квартирах. Завдання приладу - швидко вловлювати підвищення температури, дим, активувати сигнали тривоги.

Де потрібна сигналізація

Датчики ставлять в комерційних, адміністративних будівлях, житлових будинках. Устаткування фіксує початок загоряння. Для тих, хто знаходиться всередині приміщення, включається звуковий і світловий сигнали. Господарю поза житла деякі моделі відправляють повідомлення.

Основні типи пристроїв: теплові, газові, димові. Оптичне або іонізаційні розпізнавання диму підходить для лікарень, шкіл, заводів, торговельних центрів, квартир. Прилад фіксує зміна кількості найдрібніших частинок диму в повітрі. У пристосування висока чутливість, швидка реакція.

Якщо задимлення немає, допоможе техніка, моментально помічаєш чадний газ або різке підвищення температури. У кожного типу свої особливості. Так, надмірне тепло важче зафіксувати в житло із занадто високими стелями. У складних в налаштуванні апаратів, що відгукуються лише на відкритий вогонь, низька ефективність, але вони підходять для запорошених, загазованих цехів. Краще обладнання - комбіноване, що спрацьовує при будь-якому з ознак пожежі.

Як обрати

Конструкцію і дизайн пожежної сигналізації просто підібрати під будь-який інтер'єр. Для монтажу потрібно запросити професіонала або строго слідувати інструкції. Пристрої кріплять до стелі, уникаючи місць у вікна, над дверима, в кутку. Постійний рух повітря завадить точної реакції апарату. При покупці враховують:

  • гучність звукової сигналізації;
  • надійність, довговічність джерела живлення;
  • відповідність характеристик площі приміщення;
  • широту діапазону робочих температур;
  • наявність індикаторів стану приладу, заряду батареї;
  • досвід, репутацію виробника.

У пожежних датчиків обмежений радіус дії, одного автономного приладу вистачить на кімнату, гараж, майстерню. Щоб тривога включалася по мережі, датчики з великого приміщення об'єднують.

Перевірена захист

Принцип роботи детекторів Ajax - комплексний підхід. Компактний модуль реагує на дим, чадний газ в значній концентрації, поява спека. Одного показника досить, щоб спрацювали світлодіод і сирена. Пристрій зауважує ранні ознаки загоряння:

  • інфрачервоний випромінювач і фотоприймач фіксують будь-які задимлення;
  • стрімке зростання температури вловлює сенсор;
  • небезпечний рівень окису вуглецю зазначає хімічний елемент.

Датчики не залежить від електромережі, харчуються від батарей. Енергоефективні технології дозволяють не змінювати джерела живлення більше 4 років. «Аякс» продовжить працювати при відключенні електроенергії або інтернету. Рівень заряду відображається в настройках і додатку.

Доступна ціна на продукт високої якості зі стильним дизайном дозволяє захистити свій будинок з вигодою. Замовте обладнання у офіційного партнера виробника. Заходьте на сайт Smart-systems і отримаєте продукцію з доставкою по Україні. Вам допоможуть підібрати товар для будівлі будь-якого розміру, призначення, планування, визначити оптимальне число модулів.

Датчики можна використовувати окремо або підключити до Ajax Hub. Повний каталог продукції Ajax з докладним описом кожного товару, допоможе купити кращий захист для вашого будинку.