Крани з електроприводом

КРАН З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ NEPTUN BUGATTI 220 1"
КРАН З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ NEPTUN BUGATTI 220 1/2 "
КРАН З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ NEPTUN BUGATTI 220 3/4 "
Кран з електроприводом NEPTUN BUGATTI PRO 220В 2"
Кран з електроприводом Neptun PROFI 12В 1 1/4"
Кран з електроприводом Neptun PROFI 12В 1"
Кран з електроприводом Neptun PROFI 12В 1/2"
Кран з електроприводом Neptun PROFI 12В 3/4"
Кран з електроприводом Neptun PROFI 220 1/2 "
Кран з електроприводом Neptun PROFI 220 3/4"
Кран з електроприводом Neptun PROFI 220В 1"
Кран з електроприводом Neptun PROFI 220В В 1 1/4"
Кран з електроприводом HC (KT2) 220В 1"
Кран з електроприводом HC (KT2) 220В 1/2"
Кран з електроприводом HC (KT2) 220В 3/4"
Кран з електроприводом HC 220 1 "
Кран з електроприводом HC 220 1/2 "
Кран з електроприводом HC 220В 3/4"
Італія
Кран з електроприводом BONOMI Італія 1"
Італія
Кран з електроприводом BONOMI Італія 1/2"
Італія
Кран з електроприводом BONOMI Італія 3/4"
Класика
Кран з електроприводом Аквасторож CLASSIC-15
Класика
Кран з електроприводом Аквасторож CLASSIC-20
Класика
Кран з електроприводом Аквасторож CLASSIC-25
Експерт
Кран з електроприводом Аквасторож ЕКСПЕРТ-15
Експерт
Кран з електроприводом Аквасторож ЕКСПЕРТ-20
Експерт
Кран з електроприводом Аквасторож ЕКСПЕРТ-25
Кран з електроприводом Gidrolock Ultimate Enolgas 1"
Показано з 1 по 63 із 63 (всього 1 сторінок)

Кульовий кран з електроприводом - унікальне регулювальний і / або запірний пристрій. Його використовують для включення / вимикання подачі рідини в трубопровідній системі. Принцип дії даного механізму базується на отриманні електричного сигналу. Він дозволяє автоматизувати технологічні процеси, управляти потоками дистанційно. В останні роки активно використовуються такі крани проти потопу в приміщеннях.

Призначення крана з електроприводом

У системах захисту, призначених для попередження протікання, крани з електричним приводом використовуються спільно з датчиками. Для їх управління передбачені контролери.

Запор врізається в трубопровід. Його розміщують на вході в систему. Електричний кран не замінює механічний. Застосовуються обидва механізму спільно. До запірного елементу через контролер підключаються датчики. Останні встановлюються в місцях, де існує високий ризик течі - під раковинами, ваннами, душовими кабінами, унітазами, пральними машинами, біля стиків труб, в нижній зоні сантехнічної шафи.

Експерти запевняють, що чим більше встановлено датчиків, тим вище буде рівень захисту від затоплень. Вони приєднуються до керуючого контролера, той в разі виникнення протікання виступає в якості передавача сигналу. Кран з електроприводом зупиняє потік води.

Де використовуються крани з електроприводом

Встановлюються крани проти потопу всюди, де існує ризик затоплень. Вони незамінні в об'єктах старого житлового фонду. Тут труби і сантехніка часто знаходяться не в кращому стані. Рекомендуються захисні системи в новобудовах, де місця з'єднань ще недостатньо випробувані на надійність і герметичність. Завдяки застосуванню зазначених рішень власник отримає можливість:

  • відразу фіксувати факти протікання і аварійного перекриття потоків;
  • віддалено контролювати стан арматури, її відкриття та закриття;
  • на відстані керувати запорами.

Актуальна захист від потопів не тільки в житлових приміщеннях. Її можна використовувати на виробничих об'єктах, підприємствах харчової, хімічної, переробної промисловості. Крани з електричними приводами можуть входити до складу магістральних трубопроводів, ліній подачі будь-яких рідких або газоподібних середовищ. Вони допоможуть регулювати потоки в важкодоступних місцях, там, де відсутня постійно людський фактор. Ці пристрої характеризуються простотою установки, економічністю, легкістю застосування.

Купити кран з електроприводом можна в інтернет-магазині. У каталозі представлено безліч моделей для різних систем захисту і діаметрів трубопроводів. Менеджер допоможе підібрати оптимальне рішення, надасть корисні консультації з вибору, монтажу та експлуатації. Ціни на всі види запорів демократичні, окупаються в повному обсязі. Поставка товарів здійснюється по Києву і по всій Україні перевіреними компаніями в максимально короткі терміни.