Датчики протікання води

Датчик контролю протікання води SW007
Датчик протікання води Gidrolock WSP2
Датчик протікання води Gidrolock WSU
Датчик протікання води Gidrolock WSР
Датчик протікання води Gidrolock WSР+
 Датчик-сповіщувач SW001
Арт. 005821
919 грн
Знятий з виробництва
Датчик контролю протікання води RSW + 2014
Датчик протікання води Gidrolock WSR
Датчик протікання води Gidrolock WSR - Long
Експерт
Датчик провідний Аквасторож Експерт
Класика
Датчик провідний Аквасторож Класика
Датчик бездротової Аквасторож
Датчик затоплення Антипотоп Akvarate
Показано з 1 по 21 із 21 (всього 1 сторінок)

Несправність сантехніки або прорив труб, на жаль, не є великою рідкістю. Якщо відбуваються подібні форс-мажорні ситуації, то власнику житла доводиться витратити кругленьку суму. Адже потрібно не тільки усунути наслідки аварії і придбати нове обладнання. В наступному місяці доведеться неабияк витратитися на оплату рахунків за воду.

Що це таке і навіщо потрібно?

Щоб уникнути таких неприємних наслідків, рекомендується датчик протікання встановити в будинку або квартирі. Таке невелике пристрій оперативно фіксує виникнення аварійної ситуації. Прилад всього за кілька секунд відправляє отриману інформацію на керуючий контролер. Він же швидко блокує вентилі, оснащені електромеханічним клапаном, на входах стояків.

Современный датчик воды основан на очень простом принципе — возможности жидкостей проводить электричество. Если на электроды, зафиксированные в датчиках, попадает вода, то оперативно замыкается электрическая цепь. Никакого шарлатанства! Соответственно, импульс отправляется в контроллер. Он самостоятельно производит обработку информации, после чего отправляет сигнал, чтобы отсекающие клапаны были закрыты. Когда причина протечки устраняется, управляющая система перезагружает устройство, и работа всего комплекса восстанавливается.

Основні різновиди систем

Інноваційна захист від протікання буває різною. Виробники пропонують кілька ефективних і надійних варіантів. Класифікувати їх можна по:

  • способу оповіщення про протікання;
  • кількості кранів;
  • особливостям обміну інформацією між контролером і визначниками.

Сучасне обладнання може по-різному сповіщати власника про настання форс-мажорній ситуації. На деяких моделях інформація про потоп виводиться на екран, розташований на керуючому пристрої. Інші версії видають шумові або колірні сигнали. Але найбільш ефективними виступають ті варіанти, які вдало поєднують імпульси індикатора, звукову сигналізацію і відправку повідомлення. Але щоб власник міг отримати сповіщення, апарат повинен бути доповнений GSM-модулем. Такий передавач буде відправляти SMS-повідомлення на вказаний номер абонента, який заздалегідь потрібно ввести в пам'ять пристрою.

Деякі моделі захисту від потопу оснащуються системою «антіпотопу», яка підключається до мережі інтернет. Подібні версії зручні тим, що оповіщення з них надходить безпосередньо на заздалегідь введений в пам'ять адресу електронної пошти.

Оптимальні місця встановлення

Але де застосовується таке обладнання? Датчики контролю протікання води зазвичай вбудовуються в підлогове покриття або фіксуються на поверхні підлоги. Для цього вибираються ті приміщення, де підвищена загроза протікання:

  • ванна кімната;
  • кухня;
  • суміщений санвузол.

Якщо в будинку є сауна, то доцільно встановити подібне обладнання і там.

Де купити датчик

Тільки де в Україні можна вигідно купити таке обладнання? Жителям Києва та інших українських міст можна відмовитися від нескінченних пошуків потрібного приладу. Так як все є в інтернет-магазині «Smart-Systems».

Чому варто придбати датчики протікання саме тут? Наш магазин радує широким асортиментом, адекватними цінами і наявністю гарантії від виробника.