Комплекти відеонагляду

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Щоб захистити приватне майно від зловмисників, власники приватних будинків і котеджів використовують різні засоби. Найефективнішою по праву вважається установка відео спостерігає апаратури. Сучасні прилади дозволяють не тільки визначити факт проникнення зловмисників, а й передають сигнали на електронні гаджети власників нерухомості. Придбані комплекти відеоспостереження Ajax дозволяють успішно справлятися з захистом будь-яких об'єктів.

Основні переваги установки відеоспостереження

Охоронна система Аякс має багато суттєвих переваг:

  • можливість бездротового підключення;
  • достатня дальність передачі сигналів;
  • тривалий і безперебійний термін служби;
  • здатність підтримувати кілька каналів зв'язку;
  • різноманітність видів оповіщення;
  • систематичність взаємодії центрального блоку з датчиками.

При необхідності IP комплект може доповнюватися робочими датчиками. Його можна включати в уже працює охоронну систему. Власнику житлового приміщення досить зареєструвати всі встановлені датчики на смартфоні, щоб отримувати тривожні сигнали. Сучасні охоронні системи можна підключати до централізованого охоронному пульту. Для цього використовується спеціальне програмне забезпечення. З державної або приватної службою охорони власник нерухомості складає договір на обслуговування.

Особливості комплектації охоронної системи Аякс

У комплект охоронної системи Аякс входять професійні відеокамери, датчики, елементи живлення, блок управління. Бездротова апаратура характеризується простотою експлуатації, надійністю, гарною продуктивністю. Вона функціонує в цілодобовому режимі. Інформацію про стан всіх складових компонентів захисного обладнання власники нерухомості отримують на смартфон. За допомогою електронного пристрою можна змінювати налаштування і режим роботи приладів.

Щоб купити захисне обладнання, рекомендується скористатися послугами спеціалізованого інтернет-магазину. Його відвідувачам пропонуються різні види апаратури, які відрізняються габаритними розмірами, зовнішнім оформленням, кількістю робочих датчиків, продуктивністю. Комплектація обладнання визначає його ціну і ефективність використання.

Якісну апаратуру в Україні можна придбати у офіційного партнера компанії-виробника. Її головна перевага - доступна вартість і надання тривалої гарантії на бездоганну роботу. У цей період ремонтні роботи приладів здійснюються абсолютно безкоштовно. Елементи захисної систему відрізняються компактністю і приємним дизайном. Вони відмінно вписуються в інтер'єр будь-якого приміщення. У комплект відеоапаратури входять акумуляторні батареї, що забезпечують функціонування приладів протягом 7 років. Кількість датчиків в системі вибирається кожним користувачем в індивідуальному порядку.