Блог

Як працює промивний фільтр для води?

Що таке фільтр? Сьогодні досить питання використання механічної очистки води, що поставляється для різних побутових цілей централізовано або від індивідуальних свердловин стоїть досить гостро. Використання проточного фільтра для води покликане суттєво покращити якість води та захистити сантехніку від негативного впливу різноманітних домішок.

Навіщо потрібен редуктор тиску води у квартирі?

Редуктор тиску води в наш час прийнято монтувати не на всі системи. Наприклад, у традиційних міських квартирах, де подача води виконується централізовано, його знайти. Однак це зовсім не означає, що тиск не регулюється. У такій ситуації пристрій просто встановлений на ділянці трубопроводу ще до розведення різних квартир житлового будинку.

Як відрегулювати редуктор тиску води?

Регулятор тиску води – це спеціальний прилад для зменшення заданого значення тиску на виході та підтримання певного тиску води незалежно від витрати. Такі пристрої – це важливий компонент будь-якої системи постачання водою багатоповерхових будівель.

Як підключити кран із електроприводом?

Кран з електроприводом складається з крана і невеликого мотора. Через натискання на кнопку активується двигун, який обертає вентиль крана в одну або обидві сторони. Завдяки використанню такого пристрою можна легко убезпечити приміщення від протікання. Таким чином, дуже важливо здійснити підключення крана з електроприводом правильно. Адже якщо щось зробити неправильно, то й жодної користі від крана з електроприводом не буде. Тому, виконуючи установку такого пристрою, важливо дотримуватися офіційної інструкції та не робити помилок.

Як працює кран із електроприводом?

Що таке кульовий кран із електроприводом? Це особлива конструкція з двох компонентів – крана та двигуна в корпусі. Враховуючи невеликі розміри, для керування кранами використовуються виключно мотори малої потужності. За допомогою натискання на кнопку активується двигун, який за допомогою приводу обертає вентиль крана в обидва боки.

Особливості водяної теплої підлоги

Сьогодні існує велика кількість різновидів опалювальних систем. Однією з них є тепла підлога. Історія таких конструкцій налічує не одне тисячоліття. Стародавні римляни споруджували системи гіпокауст для обігріву будинків. Вони складалися з порожнин у стінах та підлозі будівель, через які проходило гаряче повітря від печі. За рахунок цього забезпечувалося прогрівання майдану всього будинку. Сучасні водяні теплі підлоги відрізняються простою конструкцією, компактними розмірами, простотою монтажу. Вони легко розміщуються під покриттям підлоги, не споживають багато енергії. Перед тим, як вибрати водяну теплу підлогу, рекомендується проконсультуватися з фахівцем.

Що таке тепла підлога? Як він працює?

Тепла підлога призначена для обігріву приміщень різного призначення. Вони можуть використовуватися як основне або додаткове джерело тепла. Компактна конструкція може бути розміщена під будь-яким покриттям для підлоги. Вона забезпечує рівномірне прогрівання повітря, забезпечує комфорт у приміщенні.

Як вибрати захист від протікання води?

Система захисту від протікання води дозволить уникнути витрат на ліквідацію наслідків після затоплень. принцип роботи пристроїв різних виробників не відрізняється. При попаданні води на один із датчиків спрацьовує сигналізація, одночасно відбувається блокування кранів. Механізм дозволяє запобігти затопленню квартири та витрат на усунення його наслідків. В інтернет-магазині продається велика кількість систем захисту від протікання від різних виробників. Монтаж відрізняється простотою, встановити пристрій антипотоп може сантехнік.

Навіщо потрібен захист від протікання води?

Система захисту від протікання призначена для встановлення в будинки, квартири. Ризик виникнення протікання в сучасних будинках пов'язаний з великою кількістю труб та побутової техніки, оскільки всі будівлі оснащені системами водопостачання, опалення. Втрата герметичності призводить до виникнення протікання. Захист від протікання спрацьовує автоматично після появи вологи на датчиках. Моделі брендів "Аквастоп", "Райдуга", "Аквасторож", "Нептун" мають постійний попит серед покупців. При виборі враховуються кількість датчиків протікання, і навіть тип передачі сигналу (провідні, бездротові моделі).

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)