Бездротові системи захисту від протікання

Показано з 1 по 100 із 135 (всього 2 сторінок)

Призначення систем, що запобігають протікання води - берегти майно, гроші і спокій власників житла. Ефективний спосіб боротьби з домашніми потопами застосовують до всієї або тільки холодній воді. СППВ представлені в різній комплектації, відрізняються за часом реакції, харчуванню від електромережі або батарейок. Асортимент дозволяє вибрати відповідну систему для кожного випадку за вигідною ціною.

Як це працює

Є складні технологічні і прості конструкції з схожим принципом роботи: на датчик потрапляє вода, її подача припиняється. Недолік найпростіших конструкцій - застосування лише на конкретних ділянках. Більш дороге обладнання універсально.

Прилад бере на себе турботу про постійну перевірку стану сантехніки і труб. Несподівані повені загрожують майну власників квартири, сусідів, електропроводці. Завдання захисту від протікання - виявити несправність вчасно, перекрити потік, зберегти покриття для підлоги, меблі, стіни. Коли надійде сигнал про усунення аварії, блокування знімається.

Особливості конструкції

Набори для різних моделей відрізняються. Одні комплекти готові до установки, для інших можна докупити деталі. Основні елементи:

  • датчики на підлозі фіксують надлишок вологи;
  • звукове або світловий пристрій подає сигнал;
  • контролер, або модуль управління, отримує, обробляє дані;
  • крани швидко зупиняють приплив води.

Серед додаткових функцій: контроль розриву ланцюга, самоочищення кранів, ручне закривання, індикатор заряду, підключення сотень провідних чи бездротових датчиків. Загальна риса - низьке енергоспоживання. Просунуті моделі інтегруються в «розумний будинок», а модуль GSM шле оповіщення на телефон господарів.

Установка

У провідному пристрої контролер з'єднаний з датчиками. Бездротовий комплекс працює на відстані від керуючого модуля. Чим довше дистанція, тим більшу площу приміщення він обслуговує. Блокують крани ставлять після лічильників, блоки управління розміщують на стіні. Датчики - під ванною, посудомийної машиною, на трубі.

Як вибрати прилад для дому

Знайти зручний в експлуатації товар за прийнятною ціною просто. Інтернет-магазин надає найкомфортніший спосіб з пошуком по сайту. Детальний опис кожної моделі допоможе вибрати безпечний прилад, який швидко реагує на аварію. Для звичайної квартири вистачить двох електрокранов, чотирьох датчиків. Якщо вода надходить в приміщення з декількох вводів, потрібно купити більше елементів.

Пам'ятайте, що:

  • велика швидкість перекриття кранів знижує ризик затоплення;
  • від частого відключення електроживлення рятує обладнання на батарейках або джерела безперебійного живлення,
  • крани з нержавіючої сталі і латуні надійніше інших;
  • після завершення ремонту легше встановити бездротове компоненти.

Кількість датчиків повинно відповідати числу потенційно небезпечних місць у ванній або санвузлі. При жорсткій водопровідній воді підходить захист від потопу з очищенням кранів раз в 2 тижні.

Оцініть технічні характеристики, сильні сторони пристроїв для захисту квартири або будинку. Замовте в онлайн-магазині обладнання брендів Gidrolock, «Аквасторож», Neptun з доставкою в Києві і по Україні. Ефективна, доступна система збереже цінне майно, позбавить вашу сім'ю від хвилювань, незапланованого ремонту.