Комплекти сигналізації AJAX

Монтаж в подарок!
Ajax StarterKit - комплект бездротової GSM-сигналізації - білий
Монтаж в подарок!
Ajax StarterKit - комплект бездротової GSM-сигналізації - чорний
Монтаж в подарок!
Ajax StarterKit Cam - комплект бездротової GSM-сигналізації - білий
Монтаж в подарок!
Ajax StarterKit Cam - комплект бездротової GSM-сигналізації - чорний
Монтаж в подарок!
Ajax StarterKit Cam Plus - Комплект бездротової GSM-сигналізації - білий
Монтаж в подарок!
Ajax StarterKit Cam Plus - Комплект бездротової GSM-сигналізації - чорний
Монтаж в подарок!
Ajax StarterKit 2 – Стартовий комплект системи безпеки – білий
Монтаж в подарок!
Ajax StarterKit 2 – Стартовий комплект системи безпеки – чорний
Показано з 1 по 100 із 118 (всього 2 сторінок)

Комплекти сигналізації AJAX

Комплект бездротової GSM-сигналізації являє собою систему, що складається з центрального хаба, датчиків, брелока. Інформація про злом, пожежі або затоплення (в залежності від виду встановлених датчиків) надходить господареві квартири і на охоронний пункт протягом 9 сек. При необхідності може бути активована підключена до хабу сирена. Конфігурація стартового комплекту може бути вдосконалена за рахунок додаткового підключення протипожежних датчиків, датчиків затоплення, пристроїв автоматизації і відеокамер.

Для чого вони потрібні, їх особливості

Система Аякс забезпечує захист будинків, квартир, офісів, інших об'єктів від проникнення зловмисників, знижує ризик виникнення аварійних ситуацій. Висока ефективність досягається за рахунок використання інноваційних рішень. У базову комплектацію входять центральний хаб, детектори руху, відкривання дверей і вікон, тривожна кнопка. Бездротова передача даних здійснюється через вбудовані модулі GSM і Internet. При виникненні сигналу тривоги на смартфон власника квартири вирушає фото через радіопротокол Wings.

Компанія розробила вуличні та домашні комплекти бездротових сигналізацій. Система застрахована від від відключень електрики, вона завжди зберігає працездатність.

Особливості сигналізації Аякс:

 • надійне шифрування даних, захист від сканування, підроблення, перехоплення;
 • зручність керування через смартфон на Андроїд, IOS;
 • резервне акумуляторне харчування, 15 годин автономної роботи;
 • довговічність;
 • економне витрачання енергії, 7 років роботи без необхідності заміни батарей;
 • сучасний дизайн, датчики поєднуються з будь-яким інтер'єром;
 • можливість підключення до пульту охорони.

Датчики кріпляться із зовнішнього або внутрішнього боку будинку. Після установки пристрою підключаються до хабу Ajax. При виявленні несанкціонованого проникнення інформація передається на центральний блок, спрацьовує звукова і візуальна сирена. Відключити сигналізацію можна за допомогою брелока. Термін експлуатації датчиків становить 2-7 років.

Про виробника

Ajax Systems - это международная компания, основной офис и производство которой располагаются в Киеве. Компания занимается разработкой беспроводных систем безопасности с 2011 г. Беспроводные комплекты Аякс продаются в 120 странах мира.

Преимущества покупки в интернет-магазине Smart-Systems

Ajax Systems - це міжнародна компанія, основний офіс і виробництво якої розташовуються в Києві. Компанія займається розробкою бездротових систем безпеки з 2011 р Бездротові комплекти Аякс продаються в 120 країнах світу.

Переваги покупки в інтернет-магазині Smart-Systems

В інтернет-магазині Smart-Systems продаються бездротові комплекти сигналізації для дому та вулиці чорного і білого кольорів. До всіх пристрої додаються документи. В інструкції докладно описані правила монтажу. Фахівці магазину при необхідності дадуть відповіді на запитання.

Переваги звернення в магазин:

 • доступні розцінки;
 • доставка в будь-яке місто;
 • гарантія;
 • великий асортимент.

Купіть сигналізацію Аякс прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію. Замовити будь-яку модель можна через-інтернет-магазин. Для цього необхідно покласти товар у кошик та оформити покупку.