Комплектуючі для редукторів тиску води і промивних фільтрів

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Комплектуючі для редукторів води і промивних фільтрів

Регулятори тиску забезпечують безпечну роботу з різними середовищами. Вони призначені для підключення в місцях, де початковий тиск в мережі вище, ніж потрібно для вашого обладнання. Вони підтримують правильний тиск, гарантуючи безперебійну роботу всіх установок. Тому вони є незамінним елементом обладнання центрального опалення, оскільки запобігають підвищення тиску в системі опалення. Однак у водних установках вони дозволяють економити витрати води і запобігати шум під час роботи установки. Особливості комплектуючих:

  1. Мають сертифікат Національного інституту гігієни.
  2. Елементи з високоякісної латуні і неіржавіючої сталі.
  3. Мають різьбове з'єднання.
  4. Вони проходять випробування на випробувальному стенді і на заводі налаштовані на вихідний тиск 3 бар.
  5. Може працювати в будь-якому положенні (горизонтальному, вертикальному або діагональному).

Завдяки якісним запчастинах і доповнень можлива безаварійна робота всіх установок. Редуктори тиску води ¾ дюйма і 1 дюйм - найпопулярніше рішення для будинків, обладнаних центральним опаленням. Підвищення тиску в системі опалення може привести до пошкодження всієї системи, і редуктори тиску є ефективним методом вирішення цієї проблеми.

Водопровідні установки, обладнані редуктором тиску, будуть споживати менше води і будуть видавати менше шуму, що виходить з труб, коли ви відкриваєте кран. Редуктор тиску води ¾ слід встановити в головному трубопроводі, що подає після лічильника води і водяного фільтра. Щоб обладнання працювало на оптимальному рівні, регулятор тиску повинен встановлювати сантехнік. Важливо не тільки встановити сам пристрій, а й правильно його налаштувати. Гарантія на елементи не поширюється на обладнання, яке було встановлено не у відповідності з інструкціями.

Запчастини та доповнення у вигляді манометра призначені для побутових мереж і доступні діаметром 3/4 "або 1". Вони всі мають декларацію відповідності, а також поршневу конструкцію. Корпус виготовлений з латуні, а деталі, схильні до зносу, виготовлені з нержавіючої сталі., Ущільнення з нетоксичних матеріалів.

Також запчастини повністю відповідають вимогам редукторів тиску води і підходять для питної води. З'єднання для манометрів з обох сторін корпусу. заднє тиск манометр зі шкалою від 0 до 10 бар. Регулятор може працювати в будь-якому положенні (горизонтальному, вертикальному або діагональному).

Переваги покупки запчастин в інтернет-магазині Smart-Systems

Зверніться за комплектуючими до нас. У нашій пропозиції ви знайдете як комплектуючі аксесуари для водяних і газових установок, так і універсальні моделі в г. Киев Україна. Таким чином, ви зможете забезпечити справну роботу всіх комунікацій в своїй квартирі, і при цьому заощадити на рахунках. Деякі моделі також оснащені манометром, який показує значення тиску в даний момент.