Охоронні датчики AJAX

Ajax Hood for MPO - Навіс для датчика руху
Показано з 1 по 20 із 20 (всього 1 сторінок)

Охоронні датчики AJAX

Для впевненості у власній безпеці і захисту будинку, офісу або квартири від проникнення зловмисників кращим рішенням буде установка охоронної системи. При виборі датчиків хорошим варіантом буде установка бездротових пристроїв, які підключаються через смартфон. Після покупки їх можна розмістити в приміщенні самостійно.

Бездротові датчики AJAX

Вони є частиною охоронної сигналізації для будинку. Пристрої працюють від батареї і легко встановлюються завдяки кріпленню Smart Bracket. Для підключення до AJAX Hub потрібно відсканувати QR-код в спеціальному додатку для смартфона.

При бажанні клієнта можна додатково встановити бездротову тривожну кнопку. Вона необхідна для виклику патруля охорони в разі екстреної ситуації.

Особливості та функції датчиків

Існує кілька видів датчиків:

  1. Датчик руху. Він реагує на проникнення людей, але залишає без уваги руху домашніх вихованців, коливання повітря від протягів або перешкоди від спліт-системи.
  2. Датчик руху з фотокамерою. Після сигналу тривоги пристрій посилає серію фото для попередньої оцінки події. Він робить знімки тільки при сигналі.
  3. Датчик відкриття дверей / вікна. Він сповіщає про проникнення через відкриті вікна або двері.
  4. Датчик розбиття скла. Дає реакцію звук від осколків і удар по склу.
  5. Вуличний датчик руху (з фотокамерою і без). Має функцію захисту від маскування, не реагує на тварин, працює на відстані до 15 метрів.

Компанія AJAX systems

Фірма є лідером на ринку Європи в області систем охорони. Вона була заснована в 2011 році і має сертифікати європейських лабораторій. У клієнтів є можливість управляти відеоспостереження та охоронними датчиками через додаток на смартфоні. Охоронна система Аякс є кращим вибором для приватних і комерційних об'єктів.

Переваги покупки в інтернет-магазині Smart-Systems

У нашому магазині працюють висококваліфіковані фахівці з інженерних систем. Фірма є офіційним партнером компанії Аякс в Україні. Ми розраховуємо на тривалу співпрацю з клієнтами і маємо можливість якісно підбирати обладнання з урахуванням індивідуальних потреб кожного замовника.

Ми відправляємо товар у день замовлення. Є можливість безкоштовної експрес доставки по Києву. Наша фірма гарантує правильність підбору обладнання, якісну роботу та налаштування приладів. Клієнт при замовленні отримує гарантію від виробника.