Централі AJAX

Ajax Hub - Інтелектуальна централь - біла
Ajax Hub - інтелектуальна централь - чорна
Ajax Hub Plus - Інтелектуальна централь - біла
Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Централь - це інноваційний інструмент, що дозволяє забезпечити безпеку приміщення. Його можна порівняти зі звичайною сигналізацією, але на відміну від неї, у інтелектуальної централі більш розширений функціонал. Також централь швидше реагує на різні порушення і моментально оповіщає господаря.

Компанія Аякс пропонує своїм клієнтам інноваційну систему захисту від будь-яких небажаних впливів.

Принцип роботи централі

Оповіщення господаря здійснюється через GSM зв'язок, інтернет або WiFi. Централь Ajax Hub управляє всіма пристроями захисту від даної компанії. Система оснащена функцією передачі фотографій з місця порушень, які фіксуються датчиками руху.

За допомогою централі можна управляти 200 захисними пристроями Аякс і 100 відеокамерами. Під час порушень на смартфон власника передаються оповіщення, смс, дзвінки і фотографії. Всі системи зв'язку працюють одночасно для того, щоб будь-яким способом донести інформацію до власника. Під час тривоги на місце порушення моментально висувається патруль охоронної компанії. Управляти системою можна з будь-якої точки світу.

Основна перевага захисних пристроїв від компанії Аякс - неможливість непомітного відключення. Як тільки зловмисники спробують зняти пристрій або зламати його - моментально підніметься тривога. У разі знеструмлення всієї будівлі, система буде працювати на резервному акумуляторі ще 15 годин.

Сфера застосування

Аякс Хаб користується попитом у всіх людей, чиїм приміщень потрібен захист.

  • Квартира або приватний будинок. Якщо людина надовго їде з дому або просто хоче убезпечити своє житло - дана система буде ідеальним вибором. Квартира буде цілодобово знаходитися під захистом, а ви зможете спостерігати за нею через встановлену відеокамеру.
  • Мале підприємство або офіс. Це може бути кафе, магазин або невеликий відділ в будівлі. За допомогою пристрою можна ефективно убезпечити будь-яке робоче приміщення і бути спокійним за збереження цінних речей.
  • Велике будова. Багатоповерхові вілли, заводи, бізнес-центри та інші великі підприємства потребують захисту більше за інших. За допомогою хаба можна створити повноцінну охоронну систему і бути в курсі всього, що відбувається в кожному куточку підприємства.

Також за допомогою системи можна убезпечити відразу кілька будинків або квартир, так як вона управляє безліччю пристроїв Ajax.

Довіряйте свою безпеку кращим

Продукція компанії зарекомендувала себе в якості однієї з кращих в сфері забезпечення безпеки. Моментальне реагування на порушення, величезний функціонал, довгий термін служби і гарантія на продукцію привертають увагу великої кількості клієнтів.

Ви можете купити інтелектуальну централь Ajax за гідною ціною у офіційного партнера компанії в Україні. Дилер пропонує повний асортимент продукції, так як на складах завжди містяться всі моделі. З повним каталогом ви можете ознайомитися на сайті організації.