Нагрівальний кабель

Показано з 1 по 22 із 22 (всього 1 сторінок)

Використання кабелю, що гріє - це незамінний варіант для обладнання трубопроводів, що відповідають за доставку енергоносіїв. Його установка запобігає замерзанню і збільшує ефективність функціонування комунальної системи. Сучасні виробники пропонують провідники, які виділяють достатню кількість тепла в процесі проходження по ним електричного струму. Кабельна продукція відрізняється конструкцією, призначенням і технічними показниками.

Основні сфери застосування кабелю, що гріє

Нагрівальний кабель використовується в різних сферах діяльності людей:

  • в будівництві;
  • промисловості;
  • побутових умовах.

Його застосування виключає проведення робіт по посиленню теплової ізоляції. Спеціальне нагрівальне пристосування дозволяє створювати бетонні конструкції навіть при сильних морозах, так як воно сприяє набуттю робочим розчином оптимальної температури. Київ пропонує широкий вибір кабельної продукції, що допомагає створювати комфортні умови для зберігання цистерн з пальним паливом або різними хімічними речовинами. У побутовій сфері нагрівальний провід дозволяє швидко справлятися з обмерзанням покрівельних конструкцій, водостічних труб, металевих сходів або пандусів. Він також застосовується для підземного обігрівання оранжерей і теплиць.

Види кабелю, що гріє

В Україні підвищеним попитом користується резистивная і саморегулююча кабельна продукція. Перший вид дроти є ще однією або кілька жив, укладених в ізоляційний шар. Він забезпечує рівномірну потужність на всьому протязі. Якщо купити секційний кабель, то можна через однакові проміжки підключати додаткові спіралеподібні елементи. Істотний недолік резистивних виробів - наявність холодних зон на кінцях створюваного контуру.

Більш зручним і практичним по праву вважається саморегулюючий кабель. Його опір змінюється, відповідно до температури в навколишньому середовищі. Купівля такого проводу - це економічно вигідне рішення, незалежно від того, що його ціна трохи вища від вартості інших видів кабельної продукції. Він відрізняється підвищеними показниками ККД і тривалим терміном служби. Конструкція проводу дозволяє вирізати шматки з довільною довжиною. Його сфера застосування необмежена.

Звернувшись в спеціалізований інтернет-магазин, можна придбати кабель, який відповідає потребам кожного потенційного покупця. При виборі обігріває продукції рекомендується враховувати показники її потужності, товщину і коефіцієнт теплопровідності. Якщо кабель буде укладатися в труби, то його потужність повинна становити не менше 5 Вт на 1 метр. При виконанні зовнішніх монтажних робіт оптимальний діапазон показників 10-15 Вт. Рівень нагрівання кабелю залежить від його виду і технічних характеристик. Високотемпературні вироби можуть набувати показники в межах + 24- градусів за Цельсієм.