Промивні фільтри

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Промивний фільтр (зазвичай вугільний) - популярне рішення, яке використовується в процесі очищення води. Він знайшов своє місце на великих підприємствах, фабриках і муніципальних очисних спорудах, але протягом багатьох років він використовується все в більшій кількості місць.

Особливості промивних фільтрів

Предмет сьогоднішнього обговорення грає величезну роль в процесі фільтрації води. У першому з цих випадків він допомагає очистити питну воду дрібних забруднювачів (наприклад, піску). Він також відповідає за поглинання неприємних запахів або післясмаку хлору. Він забезпечує нейтральний смак води і робить її готової до негайного вживання, а в холодильниках з морозильною камерою він також допомагає зберігати продукти свіжими.

Картридж з активованим вугіллям поступово зношується, а значить, з часом втрачає свої властивості. Це пов'язано з його абсорбуючим дією, а точніше з тим фактом, що він може абсорбувати лише певну кількість домішок. На жаль, в більшості випадків вугілля всередині не підлягає відновленню, і його миття руйнує вставку. Однак мова йде лише про фільтри, які зношуються приблизно за півроку.

Переваги покупки в інтернет-магазині Smart-Systems

В інтернет-магазині Smart-Systems ви можете замовити і купити такий фільтр за найдоступнішою ціною в Києві Україна. Піклуючись про здоров'я і комфорт клієнтів, ми пропонуємо найсучасніші промивні системи очищення води. Завдяки нашим технологіям, фільтри, які ми рекомендуємо, гарантують постійний доступ до чистого джерела питної води, яку можна використовувати для приготування їжі, миття або приготування напоїв.

Фільтри на основі зворотного осмосу видаляють з води всі види домішок і потенційно шкідливі речовини, такі як свинець і ртуть, фтор, діоксид хлору, пестициди або радон, а також відкладення і вапняний наліт. Системи, які ви можете знайти в нашому магазині, прості в установці і використанні. При необхідності фільтруючі вставки можна замінити. Ми пропонуємо різні моделі пристроїв, тому ви можете знайти зручне рішення, відповідне очікуванням.