Терморегулятор DEVIreg 130

  • Модель: 001450
  • В наявності

DEVIreg 130 - найпростіший і недорогий механічний терморегулятор для підігріву підлоги серед регуляторів DEVI, виконаний в квадратному корпусі з плоскою задньою стінкою. Задня сторона без виступаючих частин дозволяє монтувати його на рівну поверхню, таку як стіна, дерев'яні панелі і т.п., також отвори для кріплення терморегулятора дозволяють без зусиль встановити його і на монтажну коробку в стіні. 

Кількість
Ціна 2 487 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

DEVIreg 130 - найпростіший і недорогий механічний терморегулятор для підігріву підлоги серед регуляторів DEVI, виконаний в квадратному корпусі з плоскою задньою стінкою. Задня сторона без виступаючих частин дозволяє монтувати його на рівну поверхню, таку як стіна, дерев'яні панелі і т.п., також отвори для кріплення терморегулятора дозволяють без зусиль встановити його і на монтажну коробку в стіні. Головне призначення його - управління нагрівальними кабелями теплої підлоги DEViflex або тонкими нагрівальними матами DEVImat, DEVIcomfort або аналогічними, змонтованими в конструкцію підлоги. Незважаючи на те, що регулятор DEVIreg 130 самий постій і дешевий, він цілком відмінно виглядає на стіні і виконує свої функції на відмінно.


Особливості дизайну та функції терморегулятора

  • Стриманий дизайн корпусу цілком відповідає сучасним вимогам, що пред'являються електронної фурнітурі в будинку або квартирі.
  • Поворотна ручка для установки температури нагріву підлоги в крайньому лівому положенні виконує роль вимикача харчування.
  • Під поворотною ручкою знаходяться обмежувачі повороту, які можна налаштувати за своїм бажанням, таким чином можливо обмежити межі нагріву або охолодження статі.Технічні характеристики


Індуктивне навантаження 1 А 250 В, cos ϕ = 0,3
Активне навантаження 16 А, 250 В
Діапазон регулювання температури +5 °C ... + 45°C
Тип підключення Дротове
Клас захисту IP31
Напруга живлення 180 - 250 В
Производитель Devi
Температура эксплуатации -10 °С ... +50 °C
Країна виробник Данія