Розподільна коробка зовнішня Schneider Electric ІР55 100х100х50

  • Модель: 001782
  • В наявності

Коробку Schneider Electric можна встановити всюди: на поверхні стіни або на підставці, де забезпечується необхідний зазор для підведення кабелів.

Кількість
Ціна 100 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Опис


Розподільна коробка зовнішня ІР55 Schneider Electric - це квадратна розподільна коробка для відкритої установки. Служить для розгалуження кабелів, проводів і гофротруб, що має діаметри кілець ущільнювачів: 4 - 8 мм, 8 - 12 мм, 12 - 16 мм, 16-20 мм, 25 мм.

Розподільну коробка, виконана з ізолюючого поліпропілену з високою механічною міцністю, вогнестійкістю 750 °, пило-водо захищену (ступінь захисту ІР55). Підходить для середовищ з підвищеною вологістю і запиленістю: в приватному секторі (підсобне господарство, гараж, підвал і т.д.); в сільському господарстві, в промисловості.

Комутаційна коробка оснащена ковпачками для кілець, що захищають кріпильні гвинти, і непрозорою кришкою, щільно закривається, надійно фіксується на місці і відкривається за допомогою викрутки.

Коробку Schneider Electric можна встановити всюди: на поверхні стіни або на підставці, де забезпечується необхідний зазор для підведення кабелів.

На коробці нанесена чітке маркування, витримані відстані між кріпильними отворами, а заглушки можна видаляти як зсередини, так і зовні.

Конструкція коробки продумана таким чином, що внутрішній об'єм залишається повністю вільним для потрібних зв'язків проводів. Коробка служить надійним захистом місця з'єднань кабелів, підтверджено випробуваннями і відповідними сертифікатами якості.

Технічні характеристики


Габаритные размеры 100х100х50 мм
Діапазон робочих температур від -25 °C до +60 °C
Материал PP (ізолюючий поліпропілен)
Монтаж для зовнішнього застосування
Производитель Schneider Electric
Рівень безпеки IР55
Тип розподільча коробка