Панель Аквасторож "+12"

  • Панель Аквасторож "+12"
  • Модель: 005416
  • В наявності

Панель «12+» Аквасторож для бездротових датчиків - дана панель застосовується додатково для підключення до 20 шт. бездротових датчиків на пряму до радіобаз Аквасторож.

Кількість
Ціна 567 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Опис


Панель «12+» Аквасторож для бездротових датчиків - дана панель застосовується додатково для підключення до 20 шт. бездротових датчиків на пряму до радіобаз Аквасторож.

Радіобаз підтримує до 8 радіодатчиків, але завдяки панелі "12+" Аквасторож можна підключити додатково 12 бездротових датчиків і в загальній сумі виходить, що система зможе працювати відразу з підключенням до 20 радіодатчиків, замість базових 8 шт., Так само дана панель підтримує підключення радиокнопки .

Панель «12+» Аквасторож (ТК19) розроблена з метою економії, що б не докуповувати другу радіобаз, якщо з'явилася необхідність підключити додаткові електродатчиків.

Панель 12+ Аквасторож має на лицьовій стороні 12 порожніх полів, для підпису кожного датчика.

Наприклад: 1) туалет, 2) кухня-фільтр, 3) кухня-посудомийка і тд., Що б у разі спрацювання системи захисту від потопу ви відразу могли зрозуміти в якому місці відбулось протікання води.Технічні характеристики


Вага 235 г
Допустима вологість до 70 %
Напруга живлення 4,5 - 5,5 В
Производитель Аквасторож
Рівень безпеки IP45
Розміри 199 х 50 х 30 мм
Температурный диапазон окруж. среды +5…+50 °C