Кран з електроприводом Аквасторож CLASSIC-15

Класика
  • Модель: 005410
  • В наявності

Розумні крани «Аквасторож Класика» - це унікальне рішення на ринку систем захисту при потопі. Висока швидкість закриття, міцний корпус, технологія Te fl osil - все це підтверджує ефективність конструкторського рішення кранів «Аквасторож Класика».

Кількість
Ціна 3 108 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Опис


Розумні крани «Аквасторож Класика-15» - це унікальне рішення на ринку систем захисту при потопі. Висока швидкість закриття, міцний корпус, технологія Teflosil  - все це підтверджує ефективність конструкторського рішення кранів «Аквасторож Класика».

Технологія Teflosil:


  • Розумний кульової кран «Аквасторож Класика» - пристрій з повним контролем працездатності. При виникненні нештатної ситуації відбувається подача сигналу на перекриття кранів.
  • Вдосконалений редуктор з більш потужним мотором. Корпус редуктора виготовлений з високоякісного пластику. У редукторі використовуються силові металеві шестерні для максимально довгого терміну служби. Компактний редуктор дозволяє встановлювати кран навіть в умовах обмеженого простору сантехнічної шафи.
  • Посилений корпус крана виготовлений з високоякісної латуні і покритий нікелем для повної відповідності гігієнічним стандартам.
  • Унікальна технологія виготовлення Teflosil. У крані використовуються дві тефлонові і одна пружна силіконова прокладки, що захищає кран від закисання, а також дозволяє кранів швидко перекривати водопостачання. Завдяки цій технології крани «Аквасторож» працюють від низьковольтного харчування (5 В).
  • Швидкість перекриття кранів всього 2.5 сек!


Крани «Аквасторож» монтуються за ручними вступними вентилями. Стрілка, зображена на корпусі крана, повинна вказувати напрямок «від стояка». Установка до або замість головних вентилів неприпустима!

Технічні характеристики


Час закриття крана 2,5 сек
Габаритные размеры 82х85х44 мм
Діаметр підключення 1/2" (15мм.)
Довжина кабелю крана 1,8 м
Допустима вологість Навколишнього середовища не більше 70%
Масса 800 г
Матеріал корпуса Термостійкий пластик кришки редуктора
Напруга живлення 4,5 В
Особливості
  • Технологія TEFLOSIL
  • Термостійкий пластик кришки редуктора
  • Захист редуктора від бризок
Потужність 5 Вт
Производитель Аквасторож
Температура воды +1 - +90 °С
Тип крана повнопрохідний
Тиск у водопроводі 16 бар