Датчик затоплення Антипотоп Akvarate

  • Модель: 005629
  • В наявності
Датчик затоплення Akvarate призначений для виявлення затоплення (протікання) у разі виникнення аварійної ситуації у системах водопостачання та опалення.
Кількість
Ціна 330 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Описание

Датчик затоплення Akvarate призначений для виявлення затоплення (протікання) у разі виникнення аварійної ситуації у системах водопостачання та опалення. При виявленні затоплення (протечки) датчик формує тривожний сигнал для контролерів системи АНТИПОТОП, а також систем охоронної сигналізації, аварійної сигналізації, диспетчеризації та інших автоматизованих систем контролю та управління. Датчик призначений для контролю не агресивних рідин з електропровідності відповідних воді.

Датчик затоплення Akvarate для системи АНТИПОТОП, підключення до контролерів КУА-4/2-12, КУА-4/2, КУА-4/4-С.

Корпус датчика виконаний із пластику, в якому знаходиться плата з електронними компонентами, залитими епоксидною смолою, контрольними штирями виконаними з нержавіючої сталі. З корпусу датчика виходить кабель підключення датчика до шлейфу контрольного приладу. Датчик призначений для використання в наступних умовах довкілля: температура повітря, що оточує корпус датчика 0...+50°С; відносна вологість повітря (при температурі +25°С) трохи більше 80%.

Технічні характеристики


Габаритные размеры 64х27х13 мм
Напруга живлення DC 5-12 В
Рівень безпеки IP44