Ajax StarterKit + LeaksProtect (2од) + WallSwitch (1од) + кран з електроприводом Honeywell 220 Duo ДУ15 (HAV15)

  • Модель: 005580
  • В наявності

Базовий комплект для охорони об'єкта від несанкціонованого вторгнення і дистанційної захисту від затоплення. Дана система дозволяє не тільки моніторити безпеку будинку або офісу, але і перекривати водопровід в разі протікання, навіть перебуваючи в іншій країні.

Кількість
Ціна 24 244 грн 19 139 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Про систему

Набір Ajax StarterKit + крани з електричним приводом Honeywell - це базовий комплект для охорони об'єкта від несанкціонованого вторгнення і дистанційної захисту від затоплення.

Дана система дозволяє не тільки моніторити безпеку будинку або офісу, але і перекривати водопровід в разі протікання, навіть перебуваючи в іншій країні.

За рахунок наявності двох електроприводних кульових кранів і двох реле, роботу декількох вентилів можна регулювати окремо - для холодної або гарячої води.


Комплектація StarterKit

  • Hub - головний «мозок» сигналізації Ajax. Постійно обмінюється даними з усіма пристроями, інформує про тривоги на телефони користувачів, а також відправляє датчикам команди, отримані від програми. 
  • SpaceControl - брелок з тривожною кнопкою. Дозволяє включати і вимикати охорону об'єкта з відстані до 2 тис. М. (На відкритій місцевості) від централі.
  • MotionProtect - бездротової сенсор руху з інфрачервоною лінзою. Зона виявлення - до 12 м. Захищений від саботажу і помилкових спрацювань. Не реагує на тварин вагою до 20 кг і зростом до 50 см.
  • DoorProtect - радіоканальний детектор відкриття дверей. Складається з двох магнітів, які при розриві більше, ніж на 1 мм миттєво сигналізують про спробу зловмисників проникнути в приміщення.

В комплект входить

Елементи системи анти потоп:

LeaksProtect (2 шт.) - компактні датчики протікання. Бездротові, працюють від встановлених батарейок. При попаданні води на один з чотирьох пар чутливих контактів включають режим тривоги, інформуючи про це користувачів через дзвінок / повідомлення на смартфоні.

WallSwitch (1 шт.) - інтелектуальне силове реле на 110-230 V. Дає можливість дистанційно керувати харчуванням побутових приладів через додаток Ajax. В даному випадку до нього приєднується електропривод кульового крана, в якому подача / зупинка течії регулює положення засувки.

Крани з електроприводом Honeywell (2 шт.) HAV15 або HAV20 на вибір. Крани - високоякісні кульові вентилі з латуні для водопровідних труб діаметром 1/2 " або 3/4, доповнені приводом 220V.


Технічні характеристики

Якщо проаналізувати думки про систему анти потопу на базі Ajax StarterKit + крани з електричним приводом Honeywell, можна переконатися, що це сучасна, зручна та надійна продукція, створена для забезпечення максимальної безпеки будинку, квартири або невеликого бізнес-об'єкта.

При необхідності її легко можна доповнити іншими датчиками, камерами відеоспостереження, сиренами, розумними розетками та реле від бренду AJAX.


Основні характеристики сигналізації + анти потоп:

бездротовий радіозв'язок Jeweller - пристрої працюють на відстані до 2 км від хаба;

сповіщення про тривогу за 0,15 сек, регульований період опитувань - 12-300 секунд;

економне використання встановлених батарейок - Необхідність заміни через 5-7 років використання;

Максимальна кількість  підключення до Hub'а - 100 пристроїв, 10 відеокамер, 50 користувачів, 9 груп;

передача даних від централі на смартфон по 2 каналам - Ethernet і GSM (SMS);

робота хаба від акумулятора при відключенні електроенергії - до 15 годин.


Технічні характеристики


Датчики в комплекті бездротові
Довжина кабелю крана 1 м
Застосовується для гарячої води та холодної води
Кількість датчиків в комплекті 2
Кількість кранів в комплекті 2
Комплектація інструкція з експлуатації, датчик руху, реле напруги, SIM карта, бездротовий датчик 2шт., кран шаровий з електроприводом 2шт. (HAV15 або HAV20 на вибір), модуль управління, датчик відкриття дверей, брелок управління, гарантійний талон, кріплення
Макс. кількість кранів 100 од
Основне живлення від електромережі 220V
Потужність 10 Вт
Тип крана шаровий кран з електроприводом
Утановка контролера настінний, настільний
Функції та особливості примусове перекриття, контроль обриву зв'язку з датчиком, резервне живлення, ручний поворот крана, дистанційне керування, бездротової контролер, примусове відкриття, світлова індикація
Час перекриття водопостачання 30 сек.
Час роботи від резервного живлення 15 годин
Колір Чорний
Керування iOS, Android
Максимальна кількість пристроїв Ajax 99
Канали зв'язку GSM, Ethernet, Радіо