Ajax MultiTransmitter - Модуль інтеграції сторонніх провідних пристроїв - білий

 • Модель: 005566
 • В наявності
Бездротовий модуль для підключення датчиків сторонніх виробників до системи безпеки Ajax. Передає тривогу і попереджає про спрацьовування тампера зовнішнього датчика, забезпечений власним акселерометром, що захищає від демонтажу. Працює від батарей і може забезпечити живлення підключеному датчику. Дальність зв'язку модуля - до 1600 метрів при відсутності перешкод (без корпусу).
Кількість
Ціна 3 999 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Про модуль інтеграції AJAX

Призначений для підключення до системи безпеки Ajax датчиків від сторонніх виробників (вуличні датчики руху, ІЧ-бар'єри, газоаналізатори та ін.).

Передає тривогу на Ajax Hub і попереджає про спрацьовування тампера зовнішнього датчика.

Захищений власним акселерометром від спроб демонтажу


Реновація провідний сигналізації

Десятки датчиків і кілометри проводів тепер легко трансформуються в сучасну систему безпеки, керовану з смартфона. Замінюючи собою стару охоронну централь, модуль підключає провідні пристрої до хабу і робить їх повноцінною частиною Ajax. MultiTransmitter - це крок в сторону інформативності та надійності. Для охоронної компанії він відкриває можливість віддаленого налаштування обладнання, а користувачі отримують всі переваги управління системою через додаток.


Більше можливостей Ajax

ІК-бар'єри, датчики побутового газу, температури, рівня рідини і багато інших, - завдяки MultiTransmitter ці пристрої готові розширити сфери застосування Ajax. А дротове підключення і підтримка міжнародних стандартів охоронної індустрії забезпечують повну сумісність.


Нові функції старих пристроїв

У MultiTransmitter 18 провідних зон, кожну з яких можна налаштувати в додатку Ajax. Підключення до зон датчики можуть бути в режимі охорони 24/7, працювати з затримкою на вхід або вихід, при необхідності активувати сирени, а також брати участь в сценаріях автоматизації. З MultiTransmitter стара сигналізація стає частиною безпечного і розумного будинку.


Більше інформації про тривоги

З MultiTransmitter для кожного провідного пристрою можна вказати тип тривоги і кімнату розміщення. Це підвищує інформативність повідомлень - відомо не тільки що сталося, але і де саме. Ця інформація відображається в пуш-яке повідомлення, смс, а також відправляється на пульт охоронної компанії під відповідним кодом. Усього доступно п'ять типів тривог: вторгнення, пожежа, медичну допомогу, тривожна кнопка, газова тривога.


Радіозв'язок без компромісів в надійності

MultiTransmitter зв'язується з хабом по зашифрованому радіопротоколу Jeweller. Це TDMA-технологія, розроблена Ajax Systems для безперебійної зв'язку з пристроями. Jeweller визначає спроби глушіння, переходить на резервну частоту в разі перешкод, а також дозволяє бездротовим пристроям Ajax працювати від батарей роками


Безпека без перешкод

При використанні ретрансляторів ReX, радіомережа системи безпеки Ajax здатна покрити до 35 км2. Але якщо частина приміщень непроникна для радіохвиль, підключення провідних пристроїв через MultiTransmitter стане оптимальним рішенням. Довжина проводів може досягати 400 метрів.


Захищений від саботажу

MultiTransmitter моментально повідомить про втручання в роботу підключених пристроїв: замиканні харчування, обриві сигнального кабелю або спрацюванні тампера. Пропажа електрики на об'єкті теж не стане проблемою - резервний акумулятор може забезпечувати живлення пристроїв до 4 діб. Сам корпус MultiTransmitter оснащений двома Тампере, які реагують на відрив модуля інтеграції з кріплення і зняття кришки.


Розроблено професіоналами для професіоналів

Ми подбали, щоб процес монтажу і налаштування не вимагав зайвого часу і зусиль. Аналогічно іншим пристроям Ajax, MultiTransmitter підключається до хабу в додатку зчитуванням QR-коду. При підключенні провідних пристроїв не потрібно знати значення опору резисторів. Також система попередить, якщо пристрій було підключено некоректно.


Технічні характеристики


Вага 74 г
Гарантiя 24 місяці
Діапазон робочих температур від -25°С до +50°С
Допустима вологість до 80%
Захист акселерометром від зсуву присутня
Можливість живлення підключеного датчика 3.3В
Підключення датчика клеми ALARM і TAMPER (NO / NC)
Режим обробки сигналів тривоги датчика бістабільний, імпульсний
Розміри 100x39x22 мм
Сумісність провідні і автономні датчики з дротовим виходом
Тип елемента живлення CR123A (3 шт.)
Тип пристрою бездротовий
Класифікація бездротовий модуль інтеграції
Комлпектація
 • модуль Ajax Transmitter
 • елементи живлення CR123A (3 шт.)
 • монтажний комплект
 • Інструкція
 • Радіопротокол Jeweller
 • дальність зв'язку з AJAX Hub - до 1600 м на відкритому просторі
 • двосторонній зв'язок між пристроями
 • робочі частоти - 868.7-869.2 МГц
 • саморегульована потужність радіосигналу - до 20 мВт
 • блочне шифрування, засноване на алгоритмі AES
 • період опитування датчика - 12-300 секунд
 • Спосіб встановлення всередині приміщення, на вулиці