Ajax KeyPad Plus - Бездротова клавіатура - чорна

  • Модель: 005551
  • В наявності

Бездротова сенсорна клавіатура використовується для зняття і постановки на охорону системи безпеки Ajax. Встановлюється в приміщення біля вхідних дверей для швидкого доступу до клавіатури.

Кількість
Ціна 3 199 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Про клавіатурі AJAX

Бездротова сенсорна клавіатура використовується для зняття і постановки на охорону системи безпеки Ajax. Встановлюється в приміщення біля вхідних дверей для швидкого доступу до клавіатури.

Безконтактне управління без компромісів в надійності

KeyPad Plus - це комбінація дизайну, передових технологій шифрування і продуманого користувацького досвіду для максимально простого і одночасно захищеного управління безпекою. Ставте і знімайте Ajax з охорони, активуйте Нічний режим і керуйте охороною окремих груп, піднісши карту Pass або брелок Tag.

Клавіатура оснащена ефективною бездротовою системою радіозв'язку, яка використовує шифрування повідомлень і захист від підробки. Це забезпечує відмінну захищеність сигналізації від спроб злому зловмисниками. Крім того, вона має ультрасучасну високонадійну систему зв'язку, що дозволяє йому успішно працювати в межах декількох поверхів бізнес-центру або на відстані до 1700 м на відкритій місцевості від центрального блоку сигналізації.

Принцип роботи

Управляє режимами охорони при введенні цифрового коду на панелі клавіатури. Індикація повідомляє про статус охорони, проблеми з датчиками або обриві зв'язку з хабом.

Особливості

Є тривожна кнопка. Повідомляє про кожну спробу підібрати код і автоматично блокується, якщо перевищити допустиму кількість вводів.

Установка і монтаж

Готова до роботи з коробки: батарея вже встановлена, тому клавіатуру не потрібно розбирати. Підключається до хабу в один клік в мобільному додатку. Монтується за кілька хвилин на кріплення SmartBracket.

Технічні характеристики


Вага 197 г
Діапазон робочих температур від -10°С до +40°С
Допустима вологість До 75%
Захист від підбору пароля присутня
Кількість кнопок 15
Розміри 150 × 103 × 14 мм
Сумісність Працює тільки з хабами Ajax і ретрансляторами
Термін роботи від елемента живлення до 2 років
Тип елемента живлення Елемент живлення: 4 × батареї АА, 3 В (батареї встановлюються попарно)
Тип клавіатури сенсорна
Тип пристрою Бездротова, сенсорна
Функція «тиха тривога» присутня
Колір чорний
Класифікація Клавіатура сенсорна радіоканальна
Комлпектація Сенсорна клавіатура KeyPad Кріпильна панель SmartBracket 4 батареї ААА (встановлені) монтажний комплект Інструкція
Радіопротокол Jeweller Дальність зв'язку з централлю - до 1700 м на відкритому просторі Двосторонній зв'язок між пристроями Робочі частоти - 868,0 - 868,6 МГц Саморегульована потужність радіосигналу - до 20 мВт Блочне шифрування, засноване на алгоритмі AES Період опитування клавіатура - 12 - 300 секунд
Спосіб встановлення всередині приміщення