Ajax DualCurtain Outdoor - Бездротовий вуличний двонаправлений датчик руху штора

  • Модель: 005512
  • В наявності

Датчик руху MotionCam використовує одночасно два радіопротокола: Jeweller для інформування про тривоги і Wings для передачі фото.

Ви отримаєте знімок з місця події менш ніж за 9 секунд після виявлення руху, а тривога як і раніше прийде через частку секунди. Навіть при перебоях зв'язку і слабкому сигналі. Завдяки дальності зв'язку з хабом до 1700 метрів, датчик легко встановити там, де він буде найбільш ефективний.

І у MotionCam рекордна для охоронних датчиків з камерами автономність - до 4 років роботи від встановлених батарей.

Кількість
Ціна 5 219 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Ajax DualCurtain Outdoor - Бездротовий вуличний двонаправлений датчик руху штора

Принцип действия Ajax DualCurtain Outdoor основан на определении инфракрасного (ИК) излучения от живого существа. Каждое живое существо, в том числе человек - источник ИК излучения. Датчик оснащен двумя независимыми пассивными ИК-сенсорами. Полученные данные проверяются с помощью двухфакторного алгоритма ELSA: выявление сходства между сигналами с обоих сенсоров, а также спектральных образов. Это дает возможность избежать ложных срабатываний, а также позволяет регулировать дальность работы датчика (до 30 метров, по 15 метров в каждую сторону).

Захист підступів до об'єкта

DualCurtain Outdoor контролює периметр, не обмежуючи переміщення людей всередині. Дві незалежні оптичні системи з вузькими секторами огляду і гнучкі настройки дозволяють точно задати зону, що охороняється протяжністю до 30 метрів - виключивши з поля зору датчика ймовірні джерела помилкових тривог. А унікальний програмний алгоритм ELSA відсіває перешкоди і спрацювання на тварин, реагуючи миттєво на людину.

Інженерна точність

По боках датчика розміщено дві оптичні системи з вузькими секторами огляду, кожна на базі двох ІК-сенсорів. Точність детекції завжди на високому рівні завдяки температурної компенсації. Сигнали сенсорів аналізують розроблений нами алгоритм ELSA. Тільки якщо два сенсора однієї системи одночасно фіксують сигнал, характерний для рухів людини, датчик піднімає тривогу.

Ефективність в ближній зоні

DualCurtain Outdoor використовує унікальну серед вуличних датчиків-штор технологію розширення зони, що охороняється. При включенні «Детекції в ближній зоні» верхній ІК-сенсор датчика отримує додатковий вузький сектор огляду, спрямований під кутом в 40 градусів вниз щодо основного сектора. Режим дозволяє обом сенсорам детектувати рух при подоланні людиною захищеного периметра у самого корпусу пристрою, нівелюючи характерну для таких датчиків сліпу зону.

Режим «Детекції в ближній зоні» призначений для захисту вікон і інших проходів, до яких немає доступу у тварин. Близькість векторів зон детекції істотно знижує ефективність імунітету до тварин.

Один корпус - два незалежних датчика

Дальність детекції двох оптичних системи регулюється незалежно, що дозволяє точно задати охороняється DualCurtain Outdoor периметр. І уникнути помилкових тривог на колишеться на вітрі кущ або проходять по громадському тротуару людей. А щоб огляд датчик не перекрила колона або водостічна труба на фасаді, оптичні системи можна відхилити по вертикалі. Через додаток можна відрегулювати чутливість або деактивувати одну з оптичних систем.

Стійкість до атак

DualCurtain Outdoor не вдасться непомітно засліпити або відключити, навіть якщо Ajax знята з охорони. Оптичні системи датчика посилені просунутими сенсорами маскування, що реагують на перешкоди, завішування і зафарбовування корпусу. Тампер не дозволить непомітно зняти пристрій з кріплення. І навіть якщо датчик миттєво знищать, хабу буде потрібно менше хвилини, щоб виявити втрату зв'язку і повідомити пульту охорони і користувачам про проблему.

видатна автономність

Завдяки низькому енергоспоживанню DualCurtain Outdoor працює роками від комплектних батарей. І завчасно попереджає про необхідність обслуговування пульт охорони і користувачів.

Технічні характеристики


Вага 615 г
Гарантiя 24 міс
Діапазон робочих температур Від -25 °С до + 60 °С
Дальність виявлення руху Від 4 до 15 метрів (в залежності від налаштувань) у кожної оптичної системи
Допустима вологість До 95%
Живлення: 2 × CR123А batteries, 3 V
Захист від хибних спрацьовувань Є
Комплектація Датчик руху DualCurtain Outdoor Кріпильна панель SmartBracket Два елементи живлення CR123А (встановлені) монтажний комплект Коротка інструкція
Кут обзора По горизонталі - 6 ° По вертикалі - в залежності від налаштувань
Рівень безпеки IP54
Режим обробки сигналів тривоги датчика 0.15 с
Розміри 174 × 123 × 88 мм
Сумісність Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX на OS Malevich 2.11 і вище
Термін роботи від елемента живлення до 4 років
Тип сенсора та його виробник Температурний сенсор (AJAX)
Чутливість 3 уровні налаштувань
Чутливий елемент ІК-сенсор, 4 шт
Радіопротокол Jeweller Дальність зв'язку з датчиками - до 1700 м на відкритому просторі Двосторонній зв'язок між пристроями Робочі частоти - 868,0-868,6 МГц1 Саморегульована потужність радіосигналу - до 20 мВт Блочне шифрування, засноване на алгоритмі AES Період опитування датчиків - 12-300 секунд Частотний хоппінг