Мы работаем! График с 9.30 до 18.30 пн-пт. Берегите себя, мы доставляем прямо к двери, бесплатно!

Замовляйте розумні розетки Ajax Socket. Повний каталог продукції Ajax. Захист від злодіїв, пожежі, протікання, відео спостереження та багато іншого.

Розумна розетка - це кришка для кожної розетки 220В, яка є в нашому домі. Найчастіше він складається з невеликого кубоід, в якому знаходиться просунута електроніка, і, звичайно ж, вилки, яку ви вставляєте в розетку.

Розумні розетки ajax socket від компанії Аякс мають велику кількість переваг: взимку вони дозволяють включати опалювальні прилади, а влітку - кондиціонер. Увімкніть зволожувач повітря і нагрійте воду в ванні. Просто кілька натискань на додаток по дорозі додому. Повернення додому означатиме комфортний клімат і затишну атмосферу круглий рік.


Забули вимкнути праску? Немає проблем


Коли ви виходите з дому, закрийте двері і поставте систему на охорону. Всі найбільш енергоємні і небезпечні пристрої будуть автоматично відключені: водонагрівач, телевізор і комп'ютер перестануть працювати, що призведе до величезних рахунках за електроенергію.


Особливості

  1. Чи не блокує сусідні слоти. Він сумісний з електричними розетками ЄС, подовжувальними блоками і популярними вилками з декількома розетками та, що найбільш важливо, не блокує сусідні розетки.
  2. Позначає поглиначі потужності. Розетка повідомляє про пристрої, які споживають найбільше енергії. Як тільки пристрій починає використовувати електрику, світлодіодне кільце Socket змінює колір в режимі реального часу.
  3. Захищає дітей. Спеціальні шторки всередині розетки захищають ваших дітей і не дозволяють їм увіткнути викрутки, олівці і цвяхи. Також вони захищають від пилу і бризок.
  4. Безпечна автоматизація будинку і офісу. Але це ще не все! Автоматичне відключення всіх офісних світильників. Зовнішнє освітлення можна запрограмувати на виявлення зловмисників при спрацьовуванні датчика зовнішнього руху. Система продовжує виконувати сценарії, навіть якщо з'єднання з Ajax Cloud втрачено.
  5. Продовжує термін служби пристроїв і електроніки. Розетка запобігає виходу обладнання з ладу через проблеми з електромережею. Інтелектуальна вилка автоматично перериває подачу живлення до пристроїв і електроніці в разі занадто низької або дуже високої напруги.
  6. Негайне попередження про відключення електроенергії за допомогою SMS і push-повідомлень автоматично відновлює роботу після нормалізації потужності.
  7. Налаштування за секунди. Встановити розетку і реле просто: за допомогою декількох натискань в мобільному додатку ви можете вставити смарт-вилку в розетку. Кільце сідла загоряється, коли воно готове до використання.

Виберете купити розумні розетки у нас у офіційного партнера компанії в Україні. При цьому вартість виробів приємно порадує кожного покупця. Така інтелектуальна розетка може контролювати потік електрики до конкретних пристроїв, а також знаходиться в постійному контакті з відповідним додатком на нашому мобільному пристрої. Вона також може мати зв'язок з блоком управління розумним будинком.


Ajax Socket - радіокерована розетка з лічильником енергоспоживання - біла
1 099 грн

Розумна розетка Ajax Socket оснащена захистом від перевантажень, лічильником споживання електроенергії і LED-індикацією навантаження. Підключається до системи Ajax по бездротовому протоколу Jeweller. Відстань зв'язку з централлю Hub до 1000 метрів при відсутності перешкод. Ajax Socket працює тільки з Hub і Hub Plus.

Ajax Socket - радіокерована розетка з лічильником енергоспоживання - чорна
1 099 грн

Розумна розетка Ajax Socket оснащена захистом від перевантажень, лічильником споживання електроенергії і LED-індикацією навантаження. Підключається до системи Ajax по бездротовому протоколу Jeweller. Відстань зв'язку з централлю Hub до 1000 метрів при відсутності перешкод. Ajax Socket працює тільки з Hub і Hub Plus.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)