Мы работаем! График с 9.30 до 18.30 пн-пт. Берегите себя, мы доставляем прямо к двери, бесплатно!

Замовляйте домофони для Аякс. Повний каталог продукції Ajax. Захист від злодіїв, пожежі, протікання, відео спостереження та багато іншого.

Wi-Fi дверной глазок с ответной станцией Ezviz CS-DP1
6 573 грн
EZVIZ DP1 - дверне вічко, дзвінок і домофон в одному пристрої. Прийшов час замінити стандартне дверне вічко на сучасну систему відеооповещенія. DP1 - це бездротове Wi-Fi вічко з відповідною станцією і функцією виявлення руху. Перегляд відео доступний як через мобільний додаток на смартфоні або планшеті, так і через відповідну станцію.
Дверний відеодзвінок Ezviz DB1 ​​3Мп
5 172 грн
Камера і дзвінок в одному пристрої. DB1 - це «розумний» Wi-Fi дзвінок з вбудованою камерою 3 Мп. Ви не тільки віддалено побачите, хто подзвонив у двері, але і зможете поговорити з відвідувачем через додаток EZVIZ на вашому смартфоні.
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Сучасні технології вже давно увійшли в наш побут і стали його невід'ємною частиною. Домофони Ezviz - це розумна техніка для вашого комфорту і безпеки, яка сама вирішує виникаючі проблеми без участі людини.


Опис товару

Wi-Fi дверний відеодзвінок першим зустрічає ваших гостей. Це вбудована відеокамера і дверний дзвінок в одному пристрої. Ви зможете не тільки побачити гостя, але і поговорити з ним через додаток Ezviz в айфоне.


Але і це ще не все: якщо ви придбаєте дверне вічко з вбудованим датчиком руху, то камера сповістить і покаже вам того, хто наблизився до вхідних дверей. Щоб камера не фіксували поспіль всіх людей, що проходять близько ваших дверей, можна налаштувати оповіщення в межах заданих параметрів. До прикмету, в радіусі 50-80 см.


Пристрій фіксує не тільки габаритні об'єкти, але і маленькі предмети. Тому ніщо не залишиться непоміченим розумним відеореєстратором, адже кут огляду становить 180 ° по вертикалі і 105 ° по горизонталі.


Навіть якщо вас немає вдома, ви все одно зможете відповісти на дзвінок у двері: на смартфон прийде відповідне сповіщення. Це дуже зручно, тому що можна відразу ж домовитися з людиною і перенести зустріч на більш зручний час.


Як працює пристрій в негоду? Розумний домофон Ezviz оснащений захистом від будь-яких проявів негоди:

  • дощ;
  • вітер;
  • туман;
  • снігопад.

Це означає, що якість відеозйомки не постраждає в будь-яку негоду. Також камера прекрасно бачить в нічний час в радіусі 5 метрів. Прилад працює в умовах підвищеної вологості (до 95%), витримує високі і низькі температури: від -30 ° С до + 55-60 ° С.


Застосування домофона Ezviz

Купити розумний дверне вічко або відеодзвінок - забезпечити безпеку вашого будинку і всім домочадцям. Ви завжди зможете побачити на дисплеї смартфона, хто наближається до вашого будинку або квартирі, а також поговорити з відвідувачем через голосове додаток. Розмова забезпечує відповідна станція.


Якість зображення не страждає у вечірній або нічний час. Як тільки умови видимості змінюються, автоматично включається нічне підсвічування, яка забезпечує якісне зображення об'єктів в радіусі 5 метрів. Налаштування домофона здійснюється через мобільний додаток Ezviz.


Накладний пластиковий корпус захищає пристрій від впливу зовнішнього середовища. Розміри компактного корпусу складають 46x130x21 мм. Споживання харчування - не більше 5 Вт на добу.


Чи можна дистанційно відкрити вхідні двері? Така опція не передбачена. Домофон Ezviz забезпечує зображення гостя і розмова на відстані, але не відкриття / закриття вхідних дверей.За допомогою домофона можна контролювати, спілкуватися і бути на зв'язку навіть перебуваючи на далекій відстані від будинку: у відрядженні, відпочинку на морі або на дачі. Ви зможете спостерігати за своїм заміським будинком, бути в курсі того, що відбувається далеко від вас.