Мы работаем! График с 9.30 до 18.30 пн-пт. Берегите себя, мы доставляем прямо к двери, бесплатно!

Замовляйте датчики розбиття Аякс. Повний каталог продукції Ajax. Захист від злодіїв, пожежі, протікання, відео спостереження та багато іншого.

Ajax CombiProtect - бездротовий датчик руху і розбиття - білий
1 599 грн

Ajax CombiProtect визначає появу людини в приміщенні з першого кроку, але ігнорує рух тварин, протяги і перешкоди від кондиціонера. Додатково контролює цілісність вікон в радіусі 9 метрів від датчика.

Ajax CombiProtect - бездротовий датчик руху і розбиття - чорний
1 599 грн

Ajax CombiProtect визначає появу людини в приміщенні з першого кроку, але ігнорує рух тварин, протяги і перешкоди від кондиціонера. Додатково контролює цілісність вікон в радіусі 9 метрів від датчика.

Ajax GlassProtect - Бездротовий датчик розбиття скла - білий
1 149 грн

Мініатюрний бездротовий датчик захищає вікна на значній відстані від хаба. Двухфакторне визначення розбиття мінімізує ризик помилкових спрацьовувань.

Ajax GlassProtect - Бездротовий датчик розбиття скла - чорний
1 149 грн

Мініатюрний бездротовий датчик захищає вікна на значній відстані від хаба. Двухфакторне визначення розбиття мінімізує ризик помилкових спрацьовувань.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Безпека будинку залежить від багатьох факторів. І найкращий спосіб переконатися в цьому - встановити сучасну сигналізацію, яка підтримує датчики розбиття вікон. Важливим елементом такої системи є детектори тривог, які виявляють загрози на ранній стадії і дозволяють швидко реагувати. Аякс представляє пропозицію, яке забезпечить ефективний захист на щоденній основі.

Різні датчики та модулі

  1. У нашому асортименті представлені моделі, які оцінять власники собак і кішок - тварина може вільно переміщатися по квартирі, не спрацьовує сигналу тривоги, проте вторгнення сторонньої людини ніколи не залишиться непоміченим, а користувач системи оперативно отримає інформацію про тривожному подію.
  2. Детектори розбиття Ajax glassprotect, які можуть уловлювати звук розбитого скла, також захищають від злому. Якщо грабіжник вибере інший спосіб проникнути в ваш будинок, наприклад, спробувавши силою відкрити двері, детектори удару, що реагують на удари, будуть ідеальними.
  3. При побудові системи охоронної сигналізації обов'язково повинні бути датчики диму і тепла, а також датчики чадного газу і природного газу. Датчики чадного газу будуть незамінні, наприклад, в квартирах, де для нагріву води використовуються газові обігрівачі. Всі моделі пожежних сповіщувачів пройшли ретельні випробування на швидкодію і ефективність і отримали спеціальний сертифікат, виданий Науково-дослідним центром протипожежного захисту.

Якщо у вас немає системи охоронної сигналізації, але ви хочете захистити себе від різного роду погроз, ви можете вибрати автономний сповіщувач, оснащений звуковою і світловою сигналізацією. Наша пропозиція доповнюють датчики повені і температури, а також кнопки аварійної сигналізації (швидке і непомітне повідомлення про напад).

Сповіщувачі, які використовуються в системах сигналізації про злом і напад, можна розділити - в залежності від прийнятого критерію - на безліч груп і категорій. Найбільше значення мають «бездротові датчики внутрішнього руху».

Пасивні інфрачервоні детектори

Пасивний сигнальний сповіщувач не випромінює енергію, але виявляє зміни інфрачервоного випромінювання від джерел, що знаходяться в його поле зору.

Будь-яке тіло при температурі вище абсолютного нуля випромінює теплове випромінювання. Існує залежність (закон Вина) між температурою тіла і довжиною хвилі випускається випромінювання: l = 2899 / T, де:

l - довжина хвилі [мікрометр];

T - абсолютна температура [K].

При температурі нижче 500 градусів за Цельсієм випромінюється невидиме оку інфрачервоне випромінювання, а при більш високих температурах - видиме.

На сайті ви можете купити такий датчик за доступною ціною. Офіційний партнер компанії в Україні кличе покупців і дарує істотні знижки.