Мы работаем! График с 9.30 до 18.30 пн-пт. Берегите себя, мы доставляем прямо к двери, бесплатно!

Замовляйте датчики відкриття Аякс. Повний каталог продукції Ajax. Захист від злодіїв, пожежі, протікання, відео спостереження та багато іншого.

Ми пропонуємо сучасні датчики відкриття Ajax які легко підвищать безпеку вашого будинку або офісу. Датчик відкривання дверей і вікон - це не тільки відмінний спосіб захисту від злому. Це також безпеку дітей і спокій батьків, яким не потрібно турбуватися про те, що дитина непомітно відкриє двері або вікно.

Особливості

  1. Завдяки управлінню мобільним додатком у вас є постійний доступ до звітності в реальному стані. Це означає, що ви можете переглядати інформацію про стан безпеки вашого будинку на постійній основі. Ви також можете відстежувати стан використання батареї в додатку.
  2. Наші дверні та віконні бездротової датчики Аякс виключно прості в установці і використанні.
  3. Для їх монтажу не потрібні ніякі кабелі або інструменти. Однак слід пам'ятати, що для правильної роботи сповіщувачів необхідний постійний доступ в Інтернет, підключивши їх до шлюзу Wi-Fi.
  4. Також варто згадати про їх універсальному застосуванні, завдяки конструкції подвійного «перемикача», пристрої сумісні з різними типами дверей і вікон.
  5. У другому режимі дозволяє уникнути постановки на охорону охоронної сигналізації при відкритому вікні або дверях. Крім того, сповіщувач сигналізує про відкриття власного корпусу (функція захисту від злому) і інформує про стан акумуляторної батареї при кожній передачі.
  6. Є можливість відключити світлодіодний індикатор сповіщувача.

Оснащені перемикачем включення / вимикання

Датчик відкривання вікон і дверей з сиреною подбає про вашу безпеку і безпеку вашої родини. Він призначений для установки всередині будівель. У комплект входять батарейки, щоб пристрій міг почати працювати відразу після установки. Він простий у використанні і ефективний в роботі. Звуковий сигнал попередить вас, якщо двері або вікна відкриє непроханий гість.

Функціональний датчик вікон і дверей з сиреною - ідеальний захист для вашої житлової зони. Неважливо, чи живете ви в будинку на одну сім'ю або на низькому поверсі будинку. У будь-якому з цих випадків пристрій попередить вас, коли двері або вікна будуть відкриті третьою особою. У момент небезпеки ви почуєте сирену, яка може додатково відлякати потенційного зловмисника.

Датчик відкривання вікон і дверей з сиреною оснащений зручною кнопкою включення і виключення. Це дозволяє вільно використовувати пристрій, коли воно вам потрібно. Виріб виготовлено з пластика і герметично. Робоча частота становить 433 МГц, а невеликі габарити дозволять заховати сенсор в менш помітному місці.

Виберіть купити магнітний датчик на двері в нашому магазині від компанії Айкс doorprotect. При цьому офіційний партнер в Україні пропонує цілком демократичні ціни на продукцію. Датчик виявляє відкриття дверей, вікна і т. Д. У ньому використовується геркон - електронний елемент, який реагує на магнітне поле.


Ajax DoorProtect - Бездротовий датчик відкриття дверей / вікна - чорний
749 грн

Завдяки мініатюрним hi-end сенсорам і бездротового зв'язку датчики Ajax DoorProtect можуть захистити двері і вікна на декількох поверхах будівлі.

Ajax DoorProtect - бездротовий датчик відкриття дверей / вікон - білий
749 грн

Завдяки мініатюрним hi-end сенсорам і бездротового зв'язку датчики Ajax DoorProtect можуть захистити двері і вікна на декількох поверхах будівлі.

Ajax DoorProtect Plus - бездротовий датчик відкриття з сенсором удару і нахилу - білий
1 019 грн

Магнітний датчик відкриття дверей або вікон з сенсором нахилу. Захищає від проникнення через двері і незакриті вікна. Реагує на відкриття, зміна кута нахилу і удари.

Ajax DoorProtect Plus - бездротовий датчик відкриття з сенсором удару і нахилу - чорний
1 019 грн

Магнітний датчик відкриття дверей або вікон з сенсором нахилу. Захищає від проникнення через двері і незакриті вікна. Реагує на відкриття, зміна кута нахилу і удари.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)