Забудьте про системах безпеки з минулого

Надійно. Зручно. AJAX


Які завдання вирішує система безпеки Ajax?

Системи Ajax легко доповнити датчиками проти вторгнення, пожежі, затоплення і реле для дистанційного керування живленням електроприладів. Ви зможете самостійно докупити і додати пристрої в систему. Датчики підключаються за допомогою мобільного додатку в декілька кліків.Як управляти системою безпеки Ajax?

Мобільний додаток Ajax Security System для iOS і Android є найзручнішим способом контролювати систему. Через додаток можна поставити і зняти приміщення з охорони, перевіряти стан кожного пристрою: рівень сигналу, заряд акумулятора, температуру. Також можна управляти системою за допомогою брелока SpaceControl і бездротової клавіатури KeyPad.


Чи правда у Ajax така велика дальність роботи?

Ми перевіряли дальність зв'язку хаба з датчиками на відкритому просторі, і вона дійсно досягала 2000 метрів. В умовах квартири або офісу ця цифра звичайно зменшиться через перегородки стін та перекриттів. Перед установкою датчиків можна провести тест радіозв'язку за допомогою мобільного додатку Ajax Security Systems, щоб визначити рівень сигналу.


Як часто потрібно замінювати батарейки в датчиках?

Датчики Ajax живляться від батарей, а не від мережі, як інші пристрої в провідних сигналізаціях. Для того щоб вони захищали будинок або офіс максимально довго, ми розробили спеціальний енергоефективний протокол. Він настільки економно витрачає заряд батарей, що вони працюють до 7 років.


Як я дізнаюся, що в датчику сідає батарея?

Як тільки рівень заряду досягне критичного рівня, додаток нагадає про це. Крім того, заряд батареї можна в будь-який момент побачити в налаштуваннях кожного пристрою.


Чи буде Ajax реагувати на кота або на робота-пилососа?

Цифрові алгоритми в датчиках Ajax розпізнають пересування людини. Якщо домашній вихованець нижче 50 сантиметрів і легше 20 кілограм, то датчики не будуть на нього реагувати зовсім.


Я можу додавати і видаляти користувачів системи?

Так, якщо ви адміністратор з повним доступом до налаштувань системи. До одного хабу Ajax можна підключити до 50 користувачів. Це можуть бути члени сім'ї, друзі, сусіди, колеги або співробітники охоронної компанії.


Як Ajax повідомить мене про небезпеку?

Ajax надсилає повідомлення про тривогу у вигляді push-повідомлень в мобільний додаток Ajax Security System, в sms або телефонує на номер власника. Вибрати спосіб оповіщення можна на свій розсуд, в мобільному додатку.


Як Ajax вдається так швидко сповіщувати про тривогу?

Хаб постійно стежить за станом датчиків, а ті в свою чергу регулярно звітують перед ним. Якщо один з датчиків зафіксував небезпеку, він відразу передає інформацію хабу, а той відправляє повідомлення про тривогу одночасно на смартфон власника та на пульт охорони. Все це відбувається за долі секунди.


Що буде з Ajax, якщо повністю пропаде інтернет?

В автономному режимі Ajax продовжує виконувати свої захисні функції, як і інші професійні системи безпеки: датчики перевіряють обстановку і відправляють інформацію хабу, а в разі фіксування небезпеки система активує сирени.


Якщо відключать електропостачання, я залишуся без захисту?

Аякс буде продовжувати охороняти ваш будинок, навіть під час відключення електроенергії. Всі детектори працюють від батареї, а в концентраторі встановлена ​​резервна батарея. Забезпечує до 16 годин надійної роботи. Як тільки ваш будинок відновить електропостачання, концентратор автоматично перезарядить резервну батарею.


Чи можна зламати Ajax?

Аякс має закриту екосистему. Ми усунули недоліки та всі збої, замінивши стандартні алгоритми і рішення власними винаходами. Ми самі розробляємо програмне забезпечення і створили технологію радіозв'язку Jeweler з багаторівневим захистом з нуля. Операційна система реального часу Hub OS Malevich несприйнятлива до вірусів, а наш власний протокол IoT виключає можливість використання нашого обладнання в мережах ботнетів. Щоб ефективно запобігти будь-якій майбутній атаці, ми регулярно проводимо тести на проникнення, з залученням зовнішніх аудиторів.


Аякс може бути затиснутий?

На відміну від більшості бездротових і дротових систем безпеки, Ajax використовує подвійні канали зв'язку для відправки повідомлень - стільниковий зв'язок і високошвидкісний Інтернет. Коли виникає проблема з одним з каналів, Ajax автоматично перемикається на інший. Якщо зловмисник блокує сигнал GSM, система відправляє сигнал тривоги через Ethernet або Wi-Fi.


Чи може радіосигнал між концентратором і пристроями заклинити?

Не без зауважень. Концентратор контролює всі системні детектори. У той момент, коли він не отримує сигнал хоча б від одного з них, відправляється сигнал тривоги, який інформує користувачів про втрату зв'язку. Крім того, концентратор повідомляє про високий рівень шуму на радіоканалі, що може вказувати на навмисні спроби глушіння або інші сильні перешкоди. Наприклад, сусідній несправний радіоприймач.


Чи можна перехопити радіосигнали Ajax?

Ні. Всі ці пристрої перед відправкою шифруються за допомогою алгоритму з плаваючим ключем. Для додаткового захисту кожен пристрій має унікальний ідентифікатор, який допомагає запобігти підробці.


Чи потрібен професійний установник для настройки системи?

При бажанні ви можете налаштувати систему самостійно - в мобільному додатку є інтерактивні інструкції з підказками. З іншого боку, професійний установщик може оптимально налаштувати все для забезпечення максимального захисту. Вибір залишається за вами.


Яку інформацію збирає Ajax і чому?

Ajax збирає тільки ті дані, які допомагають системі виконувати свої функції і покращувати свої можливості. Дані фрагментовані, анонімні і зашифровані на декількох серверах в Європі. Він входить на сервер по зашифрованому каналу і не може бути використаний без дозволу користувача. Ви можете дізнатися більше в нашій політиці конфіденційності.


Я чув, що радіосигнали можуть негативно вплинути на здоров'я людини, особливо на чоловіків. Чи є правда в цьому?

Є багато речей, які негативно впливають на здоров'я людини. Серед них сидячий спосіб життя, зловживання алкоголем або наркотиками або неправильне харчування. Наше обладнання не з тих речей. І, на додаток до того, що наші пристрої дружні людям, вони екологічні. У нас навіть є сертифікати ЄС, щоб довести це.


Теоретично, ви можете надати сусідам доступ до системи. Таким чином, вони також будуть отримувати повідомлення і можуть перевірити, чи все в порядку. Проте, ми б рекомендували передати цю відповідальність професіоналам в області безпеки - Ajax працює з центральними станціями моніторингу по всьому світу.


У Ajax є відеокамери?

Поки що немає. Але до системи безпеки підключаються сторонні камери: реалізована безшовна інтеграція з IP-камерами і відеореєстраторами Dahua, Hikvision, Safire, а також підтримуються камери з RTSP інших виробників
.


Скільки коштує Ajax в місяць?

Ajax може працювати без абонплати, якщо ви використовуєте його для самоконтролю. Вам потрібно буде платити щомісячну плату тільки при підключенні до центральної станції моніторингу. Вартість буде залежати від того, де ви знаходитесь, розміру і типу приміщення і кількості запитуваних послуг.

БЕЗКОШТОВНО!Експрес підбір

системи AJAX