СКПВ Neptun Base PROFI 220В 3/4 LIGHT

  • Модель: 005858
  • В наявності

Провідна система контролю протікання води Neptun Base PROFI 220В 3/4 LIGHT - це система контролю протікання води, яка забезпечить надійний захист від затоплення приміщень.

Кількість
Ціна 8 720 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Провідна система контролю протікання води Neptun Base PROFI 220В 3/4 LIGHT - це система контролю протікання води, яка забезпечить надійний захист від затоплення приміщень. Система розроблена спеціально для інтегрування в системи водопостачання та опалення житлових будинків, котеджів, офісних будівель і магазинів. При виникненні протікання система автоматично закриє подачу води і подасть звуковий і світловий сигнали.

Принцип роботи

При попаданні води на будь-який з датчиків, підключених до модулю управління, керуюча напруга подається на крани кульові з електроприводом, підключені до цього ж модулю, які заблокують подачу води. Контроль протікання води здійснюється автоматично і не вимагає участі користувача.

Комплектація

2 датчика, 1 кран ПРОФІ 220В, 1 модуль управління Base Діаметр крана Бугатті 3/4 дюйма (20 мм).

Гарантія 6 років.

В комплект входить

Відмінною особливістю системи є наявність резервного живлення, вбудований трансформатор, при харчуванні 220В забезпечує роботу всієї системи (модуль, кран, датчик) на 12В, є кнопка відкриття і закриття крана з модуля управління, контроль за зонами датчиків, автопроворачіваніе кранів раз в місяць від закисання , подає звуковий і світловий сигнали, контроль розряду батарей модуля, попередження про розряд, індикація, можливість підключення сторонніх пристроїв (сирена, GSM повідомлення, диспетчеризація, охоронно-пожежна сигналізація, розумний будинок і т.д.)

Технічні характеристики


Максимальна кількість датчиків до 200-т шт.
Максимальна кількість кранів до 4-х
Автоповорот кранов от закисания да (ежемесячно)
Диаметр кранов Бугатти 3/4 дюйма (20 мм)
Напруга живлення 220В
Производитель Neptun
Комплектація 2 датчика, 1 кран Profi 220В, 1 модуль управления Base