Система контролю протікання води Гідролок Universal DIN для заміського будинку

  • Модель: 001604
  • Передзамовлення

Комплект призначений для систем індивідуального водопостачання, опалення, вентиляції та каналізації заміських будинків. Управління виконавчими пристроями, насосними станціями (насоси, пускачі, електромагнітні клапани і т.п.) до 10 ампер.

Кількість
Ціна 3 552 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Опис

Комплект призначений для систем індивідуального водопостачання, опалення, вентиляції та каналізації заміських будинків. Управління виконавчими пристроями, насосними станціями (насоси, пускачі, електромагнітні клапани і т.п.) до 10 ампер. Додатково до блоку управління можна підключити реле (250В 16А з перекидним сухим контактом) для управління зовнішнім пристроєм, наприклад, насосом. До блоку управління можна підключити до 3 блоків радіоприймача. Таким чином, до однієї системи можна підключити до 30 радіо датчиків.

Система запобігання протікання води GIDROLOCK UNIVERSAL на DIN-рейку призначена для відключення подачі води та видачі звукового оповіщення при виникненні протікання води в системах водопостачання, опалення та каналізації.

При попаданні води на датчик протікання, блок управління вимкне харчування насоса. Включення напруги живлення насоса відбудеться тільки після усунення аварії в системах водопостачання, опалення та каналізації.

Склад комплекту Система контролю протікання води Gidrolock Universal DIN:

Система запобігання протікання води GIDROLOCK UNIVERSAL на DIN-рейку складається з блоку управління GIDROLOCK UNIVERSAL на DIN-рейку і дротяних датчиків протікання води WSP (water sensor passive). Додатково може бути підключений радіоприймач системи GIDROLOCK RADIO і радіодатчики.

На лицьовій панелі блоку управління знаходиться перемикач "Мережа" з вбудованим індикатором включення живлення. Перемикач "Мережа" призначений для включення / виключення живлення системи. При включенні харчування блоку управління загоряється індикатор "Мережа". Звукове сповіщення включається, коли система зафіксує протікання води, в нормальному стані звукове сповіщення вимкнено.

Датчики протікання води призначені для виявлення аварійної ситуації при попаданні води на їх електроди. Для збільшення терміну служби датчика його електроди покриті золотом.

Комплектація:

  • Блок управління Gidrolock Universal з кріпленням на DIN рейку - 1 шт
  • Датчик протікання води WSР - 2 шт


Технічні характеристики


Габаритні розміри блоку управління 84 × 120 × 36 мм
Габаритні розміри датчика 35 × 47 × 8 мм
Довжина з'єднуючого дроту 3 м
Напруга живлення 220 вольт ±15%, 50Гц
Производитель Gidrolock
Рівень безпеки IP67
Температура експлуатації блоку управління От 0° до +60°
Температура експлуатації датчика От -30° до +60°