Кран з електроприводом Neptun PROFI 220В В 1 1/4"

  • Модель: 005841
  • В наявності
Кран з електроприводом Neptun PROFI 1 1/4'' використовується в системах контролю протікання води, системах обігріву, фанкойлах, теплових насосах або установках з автоматом регульованою подачею холодної і гарячої води і т. п
Кількість
Ціна 5 723 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Матеріал кульового крана - нержавіюча сталь AISI304. Це більш міцний і пластичний матеріал у порівнянні з латунню. Професіонали воліють нержавіючу сталь, як більш надійний матеріал. В екстремальних умовах експлуатації нержавейка деформується, а латунь лопається.

Вселяє довіру зовнішній вигляд, посилені різьбові частини крана в сукупності з матеріалом дозволяють повністю виключити руйнування крана при перетягуванні різьблення монтажником і заморожування. Випробувано в лабораторних умовах

Ущільнення кулі - 2 кільця з первинного фторопласта жовтого кольору, 2 амортизаційних кільця з EPDM - забезпечують підвищений ресурс міцності.

Ущільнення штока - 2 кільця Viton - забезпечує підвищену стійкість до великого переліку хімічних речовин, в яких можна використовувати кран

Використання кабельного вводу M10 дозволяє застосовувати дроти великого перерізу для зручності при монтажі, а також збільшує ступінь захисту IP до 65.

Збільшена товщина стінки корпусу близько кулі найбільш вразлива у всій конструкції (2 мм + ребра жорсткості -проти 1.5 мм на стандартних кранах Bugatti).

Посилення крана в цій частині серйозну перевагу як для кінцевих споживачів, так і для монтажників. Посилена ручка і зручна кнопка для ручного управління краном підвищують зручність користувача.

Технічні характеристики


Габаритные размеры электропривода 107х71,5мм
Диаметр условного прохода, дюйм 1 1/4 дюйма
Мінімальний ресурс виробу более 100 000 циклов закрытия/открытия
Максимальна температура робочого середовища 120"С
Матеріал крана нерж.сталь SS304
Материал шестеренок электропривода сталь
Напруга живлення 220В постоянного тока
Обертаючий момент 16 Нм
Потребляемая мощность в режиме работы 1,4Вт
Производитель Нептун
Степень защиты электропривода ІР65
Условное нормативное давление 40 бар
Час спрацювання 21 с