Кран з електроприводом Gidrolock Winner Radio Bugatti 1/2"

 • Модель: 001650
 • В наявності

Кульовий електропривод GIDROLOCK WINNER RADIO забезпечує безпеку систем водопостачання та опалення. При виникненні протікання пристрій відключає подачу води, а також сповіщає про аварійну ситуацію за допомогою звукового і світлового сигналу. При попаданні води на електроди проводового датчика WSP або радіодатчика WSR.LONG вода автоматично перекривається, видаються відповідні звуковий і світловий сигнали.

Кількість
Ціна 10 152 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Опис

Кульовий електропривод GIDROLOCK WINNER RADIO забезпечує безпеку систем водопостачання та опалення. При виникненні протікання пристрій відключає подачу води, а також сповіщає про аварійну ситуацію за допомогою звукового і світлового сигналу. При попаданні води на електроди проводового датчика WSP або радіодатчика WSR.LONG вода автоматично перекривається, видаються відповідні звуковий і світловий сигнали.

Пристрій GIDROLOCK WINNER RADIO складається з кульового крана і електроприводу для управління кульовим краном.

Можлива установка в важкодоступних місцях! При монтажі електропривод може бути від'єднаний від кульового крана, що спрощує установку і забезпечує можливість встановити пристрій GIDROLOCK WINNER RADIO практично на будь-якій ділянці системи водопостачання або опалення.


Особливості крана Gidrolock Winner Radio


 • Повністю бездротова система (при використанні радіодатчиків WSR.LONG)
 • 8 років автономної роботи. Повністю автономна робота. Розрахунковий час роботи кульового електроприводу GIDROLOCK WINNER RADIO на 4 вбудованих батарейках (тип AA 3000 mАh Lithium) в черговому режимі до 8 років (автопроворот 1 раз на місяць, аварійні ситуації відсутні, дистанційне перекриття водопостачання не використовується). Можливе підключення зовнішнього мережевого джерела живлення +12 В (в комплект не входить, купується окремо).
 • Функція контролю протікання води без додаткових зовнішніх контролерів, досить підключити провідні датчики протікання води або радіодатчик WSR LONG до електроприводу GIDROLOCK WINNER.
 • Вбудована функція автоматичного контролю рівня заряду вбудованих батарей. При зниженні напруги нижче певного рівня включається звукова сигналізація. УВАГА! Функція автоматичного контролю рівня розряду вбудованих батарей працює тільки при автономній роботі електропривода.
 • Кульовий електропривод може мати будь-яке положення при монтажі.
 • Ручне управління становищем кульового крана Для цього потрібно просто зняти металевий фіксатор і поворотом корпусу електроприводу закрити або відкрити кульовий кран.
 • Індикація стану кульового крана. На корпусі електропривода розташовуються 2 світлодіоди червоний (закрито) і зелений (відкрито) світлодіод для індикації положення кульового електроприводи.
 • Звукова і світлова індикація протікання води.
 • Функція "самоочищення". Два рази на місяць електропривод здійснює "проворот" кульового крана за умови, що кульової електропривод знаходився у відкритому стані.
 • Редуктор виготовлений повністю з металу.
 • Максимальний крутний момент 160 кг * см. Високий момент на валу двигуна виключає вихід приводу з ладу внаслідок «закисання» кульового крана при довгій експлуатації.
 • Можливість віддаленого управління становищем кульового крана. Тепер йдучи з квартири, ви можете дистанційно перекрити (відкрити) подачу води за допомогою звичайного вимикача, розташованого, наприклад в коридорі.
 • Широкий діапазон напруги живлення. Напруга харчування кульового електроприводу може коливатися від 6 до 12 вольт. Абсолютно безпечно для здоров'я при застосуванні в системах побутового водопостачання.


Кульовий електропривод складається з кульового крана і електроприводу для управління кульовим краном. При монтажі електропривод може бути від'єднаний від кульового крана, що спрощує установку, а головне - дозволяє встановити кульовий електропривод в важкодоступних місцях. Кульовий електропривод GIDROLOCK WINNER може працювати як автономно, так і спільно з блоком управління GIDROLOCK PREMIUM.

Технічні характеристики


Час закриття крана 30 сек
Габаритные размеры 70×95×100 мм
Діаметр підключення 1/2"
Клас захисту крана IP65
Мінімальний ресурс електроприводу (Циклів відкрито / закрито) 250 000
Матеріал корпуса Ковані латунь CW617N, покриття нікель
Матеріал шару Ковані латунь CW617N, покриття хром
Матеріал штока Латунь CW614N вибухобезпечне виконання
Напруга живлення +12 В
Обертаючий момент 21 Н·м
Резервне живлення 4 батарейки АА
Струм споживання в момент відкриття / закриття не більше 0,25 А
Струм споживання в черговому режимі не більше 2 мкА
Температура воды +120 °С
Температура эксплуатации +10 - +60 °С
Тиск у водопроводі до 40 бар
Ущільнення шару P.T.F.E.
Ущільнення штока NBR