Контролер КУА-4/2-12 для управління системою антипотоп

  • Модель: 005886
  • В наявності
Контролер управління системою антипотоп, контролює 4 зони затоплення (до 20 датчиків), управляє 2 електромагнітними клапанами (NO / NC, 12VDC), звукова і світлова індикація, корпус на DIN-рейку, підключається до мережі 220В / 50Гц.
Кількість
Ціна 2 410 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Контролер управління системою антипотоп, контролює 4 зони затоплення (до 20 датчиків), управляє 2 електромагнітними клапанами (NO / NC, 12VDC), звукова і світлова індикація, корпус на DIN-рейку, підключається до мережі 220В / 50Гц.

При спрацюванні датчика затоплення контролер КУА-4 / 2-12 подає сигнал управління на електромагнітні клапани серії E107 ..., E207 ..., які перекривають подачу води. Контролер управління має вихід типу відкритий колектор з навантажувальною здатністю до 30мА. На цей вихід можна підключити систему сигналізації, GSM-дозвону, диспетчеризації. В робочому стані вихід відкритий, в аварійному стані контролера керування вихід закритий.

Виходи харчування електромагнітних клапанів мають електронну захист. Для запобігання утворенню накипу на рухомих частинах електромагнітного клапана контролер управління один раз в сім днів дає команду на відключення живлення електромагнітного клапана на одну секунду. Для зменшення помилкових відключень води при вологого прибирання, в контролері управління передбачена затримка часу, від моменту попадання води на датчик затоплення до моменту відключення подачі води від 1 до 10 секунд. Функціональні параметри контролера управління записані в незалежній пам'яті і не змінюються при відключенні харчування.

Контролер системи Антипотоп призначений для використання в наступних умовах навколишнього середовища: температура повітря, що оточує корпус приладу +1 .- .. + 35 ° С; відносна вологість повітря (при температурі + 25 ° С) не більше 80%.

Технічні характеристики


Возможность работы с датчиками проводной
Живлення: від мережі - є
Максимальное количество подключаемых датчиков до 20-ти штук
Максимальное количество подключаемых кранов 4
Напруга живлення DC 12 В