Контролер КУА-1 / 1-12 КИТ для управління системою антипотоп

  • Модель: 005887
  • В наявності
Контролер управління системою антипотоп, контролює 1 зону затоплення (до 8 датчиків), управляє 2 електроприводами (сервомоторами), звукова і світлова індикація, 12VDC.
Кількість
Ціна 1 517 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Контролер управління системою антипотоп, контролює 1 зону затоплення (до 8 датчиків), управляє 2 електроприводами (сервомоторами), звукова і світлова індикація, 12VDC.
Контролер управління системою захисту від протікання, при аварії систем водопостачання та опалення ТМ антипотоп КУА-1 / 1-12 КИТ має невеликі розміри, і оригінальний дизайн. Контролер може встановлюватися як зовнішнім, так і прихованим монтажем, в стандартній електромонтажної коробці. Контролер управління призначений для контролю стану датчиків затоплення та управління виконавчими пристроями з безпечним для життя напругою 12В постійного струму. Для харчування контролера управління слід використовувати стабілізований джерело живлення 12В / 1,2А. При підключенні контролера до джерела живлення необхідно дотримуватись полярності.

Як виконавчі пристрої можуть використовуватися як двопровідні, так і трьох провідні виконавчі пристрої. Вихід харчування виконавчих пристроїв має електронний захист. Контролер управління має вихід типу відкритий колектор навантажувальна здатність до 10мА для підключення до систем автодозвону, диспетчеризації, сигналізації та ін., В робочому стані контролера керування вихід відкритий (обрив), в аварійному стані контролера керування вихід закритий (КЗ). На лицьовій панелі контролера знаходиться триколірна світлова індикація (червоний-зелений-помаранчевий) для відображення стану контролера, і одна кнопка для відключення тривожного стану і примусового зміни стану виконавчих пристроїв. Контролер має звукове сповіщення вбудований зумер.

 Для запобігання утворенню накипу на рухомих частинах виконавчих пристроїв, контролер управління один раз в 14 днів дає команду на зміну стану виконавчих пристроїв (закрити / відкрити). Для зменшення помилкових відключень води при вологого прибирання, в контролері управління передбачена затримка часу, від моменту попадання води на датчик затоплення до моменту відключення подачі води від 1 до 16 секунд. Функціональні параметри контролера записані в незалежній пам'яті і не змінюються при відключенні харчування. Контролер управління призначений для використання в наступних умовах навколишнього середовища: температура повітря, що оточує корпус приладу +1 .- .. + 35 ° С; відносна вологість повітря (при температурі + 25 ° С) не більше 80%.

Технічні характеристики контролер управління Антипотоп КУА-1 / 1-12 КИТ:

  • Напруга живлення 12 + 10% В.
  • Споживана потужність не більше 15 Вт.
  • Кількість входів для підключення датчиків затоплення 1 шт.
  • Кількість датчиків, що підключаються затоплення 8 шт.
  • Максимальне навантаження на вихід 12 Вт.
  • Габаритні розміри 80х80х20 мм.
  • Вага не більше 100 г.

Технічні характеристики


Возможность работы с датчиками проводной
Габаритные размеры 80х80х20 мм.
Живлення: від мережі - є
Максимальное количество подключаемых датчиков до 8-ми штук
Напруга живлення 12+10% В.