Контролер Аквасторож КЛАСИКА Pro

Класика
 • Модель: 005407
 • В наявності

Контролер «Аквасторож Класика» PRO - це керуючий модуль всією системою захисту від протікання води, призначений для інформування користувача звуковою сигналізацією та / або світлодіодною індикацією про затоці водою датчиків протікання і мінімізації користувачем наслідків потопу за допомогою сигналу на закриття кранів. 

Кількість
Ціна 4 170 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Опис


Контролер «Аквасторож Класика» PRO - це керуючий модуль всією системою захисту від протікання води, призначений для інформування користувача звуковою сигналізацією та / або світлодіодною індикацією про затоці водою датчиків протікання і мінімізації користувачем наслідків потопу за допомогою сигналу на закриття кранів. Через контролер налаштовується і управляється вся система захисту від потопу, підключаються крани, провідні та безпровідні датчики, а також додаткові компоненти, такі як провідна або бездротова кнопка, радіобаз для бездротової роботи, батарейні блоки і блок живлення, силовий розширювач та інше.


Контролер «Аквасторож Класика» PRO має ряд можливостей і особливостей:


 • Версія PRO має вбудоване силове реле 220 В, 16 А, що дозволяє контролювати роботу насоса і інших зовнішніх високовольтних пристроїв;
 • В якості основного джерела живлення може використовуватися автономне (батареї 4,5 В) і / або мережеве (адаптер 5 В) харчування;
 • Є вбудований джерело дублюючого резервного живлення на основі високоємкий ультранакопітелей, які в разі критичної ситуації забезпечують резервне живлення;
 • 3 роки автономної роботи від рідних батарейок;
 • 9 років автономної роботи при підключенні 3-х батарейних блоків;
 • Підтримує до 6 кульових кранів «Класика»;
 • Нескінченна безліч дротяних датчиків;
 • Вбудоване реле 24 В, 1 А і можливість установки силового розширювача 220 В, 16 А;
 • Регульована чутливість датчиків;
 • Контролер - модульний пристрій, тому розширювати функціонал просто і зручно;
 • Контроль працездатності кранів, положення кульової заслінки;
 • Регулярна самоочищення кранів кожні 14 днів;
 • Сучасна електроніка, процесор NEC (Японія).


Індикатори контролера Аквасторож Класика Pro


Світлодіод на кнопці «Закрити». Світиться при закритих кранах і роботі від блоку живлення (блимає при роботі від батарей і, відповідно, закритих кранах).

Світлодіод на кнопці «Відкрити». Світиться при відкритих кранах і роботі від блоку живлення (блимає при роботі від батарей і, відповідно, відкритих кранах).

Світлодіод «Готовий» (режим «Охорона»). Призначений для індикації готовності контролера до управління кранами. Палаючий світлодіод «Готовий» сигналізує про повну (або понад 80%) заряді вбудованого ДБЖ (джерело безперебійного живлення). Світиться при роботі від блоку живлення (блимає при роботі від батарей).

Світлодіод «Залив датчика!». Блимає в разі затоки одного або декількох датчиків протікання до тих пір, поки не буде натиснута будь-яка кнопка.

Світлодіод «Батареї розряджені або відсутні!». Світиться при відсутніх або частково виряджених батареях і роботі від блоку живлення або без нього.

Світлодіод «Відключення датчиків (60 хвилин)». Горить протягом 60 хвилин після натискання на кнопку «Відключення датчиків (60 хвилин)». Чи означає, що система не буде реагувати на затоку датчиків 60 хвилин.


Технічні характеристики


Вага Не більш ніж 400 г без батареї
Допустима вологість Не более 70%
Живлення: Батареї тип «С», 3 шт
Напруга живлення 4.5-5.5 В
Потужність Не більше 0,3 Вт
Производитель Аквасторож
Рівень безпеки IP45
Розміри 200х35×120 мм
Температурный диапазон окруж. среды +5…+50 °C