Датчик провідний Аквасторож Класика

Класика
 • Модель: 005404
 • В наявності
Провідний датчик «Аквасторож Класика» призначений для безпосереднього визначення потопу - коли вода затікає на датчик, він подає сигнал керуючому контролеру, який сповістить користувача про протікання і закриє крани подачі води.
Кількість
Ціна 684 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Опис

Провідний датчик «Аквасторож Класика» призначений для безпосереднього визначення потопу - коли вода затікає на датчик, він подає сигнал керуючому контролеру, який сповістить користувача про протікання і закриє крани подачі води.

 • Хромований декоративний корпус захищає від помилкових спрацьовувань;
 • Ультранизьким напруга (менше 2,7 В) забезпечує повну електричну безпеку;
 • Легкий монтаж з можливістю установки в фіксованому положенні при збереженні легкого доступу до сенсорам-електродів;
 • Тонкі дроти для прихованого монтажу;
 • Удосконалена контактна пластина з позолоченими електродами;
 • Продумана схема підключення з можливістю побудови розгалуженої мережі датчиків;
 • Нульове споживання електрики в режимі очікування;
 • Можливо поєднання датчиків «Класики» з датчиками «Експерт».


Провідний датчик протікання «Аквасторож Класика» складається з контактної пластини з позолоченими електродами, підстави датчика і декоративного бризкозахисний ковпачка. У комплекті з датчиком поставляється з'єднувальний провід.

Датчики реагують тільки в разі затікання води під контактну пластину. Щоб система зреагувала на потрапляння води на датчик протікання, необхідно, щоб під під декоративним ковпачком утворилася калюжка води (від 10 мл). На бризки, що потрапляють на декоративний ковпачок без освіти калюжки під сенсором, система не реагує.

Підключення датчиків до контролера «Аквасторож Класика». На платі контролера «Аквасторож Класика» є шість роз'ємів для підключення ланцюгів датчиків. До будь-якого з роз'ємів може бути підключена ланцюг, що складається з датчиків «Класика». Кількість датчиків необмежено, однак довжина проводу ланцюга не повинна перевищувати 500 метрів

Монтаж датчиків «Аквасторож Класика»

Кожен датчик «Аквасторож Класика» має три роз'єми. Електрично всі роз'єми паралельні, тому немає різниці, до якого роз'єму буде підключений дріт від контролера і до яких роз'ємів будуть підключені наступні датчики.


Датчики системи «Аквасторож» можна встановлювати як з прихованою прокладкою проводів, так і з відкритою. Прихована прокладка дроти можлива навіть при закінченому ремонті, в цьому випадку можна прокласти провід в міжплиточних шви. Також датчики можна встановлювати в фіксованому або нефіксованому положеннях. При установці датчиків в важкодоступних місцях, наприклад, під кухонним гарнітуром, під пральною машиною і т.п., рекомендується нефіксований тип установки. У цьому випадку буде можливо витягнути датчик з-під пральної машини для його просушування. Якщо датчик є перехідником (датчик «Класика»), тобто до нього може бути підключений інший датчик, до них застосовуються ті ж вимоги по залишковим довжинах.


Відстань від точки виходу проводу до краю підстави корпусу датчика має бути 5-6 мм. Довжина видимої частини проводу 30-35 мм. Підстава датчика фіксується до підлоги гвинтом або двостороннім скотчем.


Рекомендації по розташуванню дротяних датчиків:

 1. Встановлюйте датчики поза зоною постійного прямого рясного падіння бризок (де може утворитися калюжка), щоб уникнути помилкового спрацьовування системи.
 2. Встановлюйте датчики в безпосередній близькості від водопроводу і санітарно-технічних приладів (за унітазом, під раковиною і т.п.).
 3. Один з датчиків необхідно розміщувати в нефіксованому положенні в сантехшкафу. Установка без фіксації дозволить легко витягнути датчик за провід назовні через сантехнічний люк.Технічні характеристики


Габаритные размеры 53х53х12 мм
Допустима вологість Не більше 70%
Максимальное удаление от контроллера 500 м
Масса 60 г
Производитель Аквасторож
Рівень безпеки IP24
Рабоча напруга 2,5 - 5, 5 В
Температурный диапазон окруж. среды +5 ... +50 °C