Система захисту від протікання води АКВАСТОРОЖ КЛАСИКА 1 * 15

Класика
  • Модель: 005420
  • В наявності

Аквасторож Класика - це провідний, базовий набір для запобігання заток і протікання в квартирах і офісах. У комплекті йде всього один кульовий кран, тому система відмінно підійде в квартирах без центрального гарячого водопостачання, стояк в якому немає другої труби для гарячої води і вода нагрівається за допомогою газової колонки або бойлера.

Кількість
Ціна 6 645 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Аквасторож Класика - це провідний, базовий набір для запобігання заток і протікання в квартирах і офісах. У комплекті йде всього один кульовий кран, тому система відмінно підійде в квартирах без центрального гарячого водопостачання, стояк в якому немає другої труби для гарячої води і вода нагрівається за допомогою газової колонки або бойлера.

Автономність. Система повністю самостійна 24/7, при виявленні несправностей, проблема ліквідується за 3 секунди, без шкоди для ремонту і майна.

Багатофункціональність. Система «Аквасторож» оснащена відмінною захистом від перевантажень, працюючи без збоїв одночасно з 6 кранами. Завдяки цьому, захист від протікання стає більш ефективною. Також, виробники передбачили можливість додавання нових пристроїв, що розширить функції обладнання.

Універсальний дизайнерський корпус відмінно впишеться в будь-який інтер'єр ванної кімнати.

Економія енергоспоживання. Система «Аквасторож» споживає мінімум енергії, як при активній роботі, так і в режимі очікування. Навіть при низькому заряді батарей гарантована абсолютна подача потужності. Працює до 5 років на заводських батарейках типу C.

Нові технології! Представляємо вашій увазі інноваційні розробки в сфері попередження затоплень в приватних будинках і квартирах. Система «Аквасторож» виготовлена з використанням ультранакопітелей енергії. З їх допомогою обладнання зберігає безперебійне функціонування навіть в тих випадках, коли батареї повністю розряджені.

Система абсолютно безпечна так як використовується всього 5В для роботи.

Технічні характеристики


Діаметр підключення 1/2"
Довжина з'єднуючого дроту 4 м
Живлення: автономний (батарейка тип "C")
Комплектація модуль управління; кульовий кран (електронний); 2 датчик контролю протікання води; 3 батарейки; елетропровод
Макс. кількість кранів 6 шт
Нормативний тиск 16 бар
Підключення датчика дротове
Производитель Аквасторож
Рівень безпеки IP45
Час спрацювання 3 сек