Ajax Hub + LeaksProtect (2од) + WallSwitch + Кран з електроприводом Honeywell 220 One ДУ15 (HAV15)

 • Модель: 005529
 • В наявності

Система захисту від потопу Ajax Hub з електроприводним краном Honeywell 220 One ДУ15 (HAV15) - це інноваційна технологія для віддаленого виявлення і запобігання протікання. Вона незамінна, коли приміщення залишається без нагляду.

Кількість
Ціна 14 479 грн 11 719 грн
Замовити в 1 клік
Менеджер перетелефонує вам, уточнити деталі.
Купити в 1 клік
БЫСТРАЯ ДОСТАВКА
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, на р/р з ПДВ 20%, готівкою
Залишилися питання по товару?
Телефонуйте
або пишіть

Про систему

Система захисту від потопу Ajax Hub з електроприводним краном Honeywell - це інноваційна технологія для віддаленого виявлення і запобігання протікання.

Вона незамінна, коли приміщення залишається без нагляду, але там продовжує працювати пральна або посудомийна машинка, бойлер, котел.

Дуже корисною дана функція виявиться і для людей, які, йдучи, забувають перекривати воду у ванній.

Устаткування Аякс в комплекті з електроприводним краном не тільки забезпечує захист від протікання, виявляючи воду в «зонах ризику», але і дозволяє дистанційно вирішувати побутові завдання, наприклад: управляти роботою техніки, яка підключена до води (пральної машинки, посудомийки, колонки);

поливати рослини, відкриваючи / закриваючи вентиль крапельного поливу або дощовиків;

централізовано відключати воду вночі і при постановці об'єкта на сигналізацію.

З огляду на той факт, що дана технологія поки є новинкою, не всі встигли оцінити її переваги.

Комплект буде корисним для:

 • житлових будинків (квартир, котеджів);
 • об'єктів інфраструктури (готелів, пансіонатів, гуртожитків, спа-салонів);
 • адміністративних будівель, бізнес-центрів, торгово-розважальних комплексів;
 • промислових підприємств і будь-яких приміщень, де передбачений водопровід.

В комплект входить

У набір входить

 • Датчики води Ajax LeaksProtect (2 шт.) - бездротові прилади розміром 56х56х1,4 мм, які розташовуються в місцях ймовірних протікань і при попаданні води на контакти миттєво передають сигнал тривоги на централь. При висиханні автоматично повертаються в режим «норма». Корпус вологонепроникний. Працюють від батарейок 3V, термін служби яких становить до 5 років.
 • Модуль управління Ajax Hub - інтелектуальна централь, розрахована на підключення до 100 пристроїв. Це сполучна ланка всієї системи безпеки Ajax, без якої неможливе функціонування інших елементів.
 • Реле напруги Ajax WallSwitch - служить для дистанційного керування живленням через додаток Аякс. Працює від мережі з напругою 110-230В. Сповіщає про відсутність електрики, веде облік використаної енергії, може перекривати воду при постановці об'єкта під охорону або в інший довільний момент за бажанням власника. Приєднується до електроприводу, а потім монтується в підрозетник.
 • Шаровий кран Honeywell HAV15 або HAV20 на вибір з електромеханічним приводом. Підходить для труб стандартного діаметра 1/2 ". Працює напряму від розетки 220 В або реле.


Важливо!

Набір «Honeywell» рекомендований для тих, у кого основний кран є одинарним (тільки для холодної води). Якщо гаряча вода подається централізовано, а не нагрівається індивідуально, вибирайте комплект Duo.


Як функціонує система анти потопу Аякс

Алгоритм роботи перерахованого обладнання наступний:

Датчики виявляють воду (досить, щоб намокли всього 1 з 4 пар контактів на нижній частині приладу) і по радіоканальної зв'язку з відстані до 1300 метрів миттєво (протягом 0,15 секунди) передають сигнал тривоги на хаб.

Hub, використовуючи інтернет або мобільну мережу, відправляє на телефон користувача звукове та текстове оповіщення про те, що відбулось протікання в заздалегідь зазначеній кімнаті (ванна, кухня, санвузол, басейн).

Користувач вибирає в списку пристроїв додатки Ajax Security System те реле WallSwitch, від якого живиться кран, і перемикає його повзунком вкл. / Викл.

В якості альтернативи можливий заданий програмний сценарій, при якому положення силового реле в момент надходження тривоги змінюється автоматично.

WallSwitch подає живлення на кабель, який відповідає за перекриття крана, електромеханічний привід переміщує заслонку, і потік води зупиняється.


Технічні характеристики


Колір Чорний
Класифікація Копмлект для захисту від протікання та потопу
Комлпектація
 • смарт-централь Ajax Hub
 • LeaksProtect (2шт)
 • WallSwitch
 • Honeywell 220, HAV15 або HAV20 на вибір
 • монтажні аксесуари
 • інструкція
 • Спосіб встановлення Всередині приміщення